Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Και τώρα ξέρει ποιος είσαι, απλά κοιτάζει να δει τι άλλο γράφεις.

 

 

Να με συγχωρείς αλλά όσο και να προσπαθώ,δεν μπορώ να καταλάβω ποιος είναι o jnfjnfdjsn87.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Grey είπε

jnfjnfdjsn87

 

Τι πρεσβεύει μας ενδιαφέρει, όχι τα στοιχεία της αστυνομικής του ταυτότητας.

Το γενικότερο σκεπτικό του/της αποκαλύπτεται εύκολα, από δύο-τρια ποστ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολουθεί να μη μου αρέσει. Με ενοχλούν πολλά πράγματα στη δομή της σύνθεσης . Να δούμε και την τελική έκδοση βέβαια. 

 Ή θα τα πάει καλά ή αξιοπρεπώς ή θα καούν όλοι στις φλόγες της παταγώδους αποτυχίας. Αυτό πιστεύω, τολμώντας μια προβλέψη😀

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα και ορισμένα άλλα απο το πανηγύρι.Έχω να πώ με σιγουριά οτί,απο τις ελάχιστες γνώσεις που έχω,καμία χώρα δέν εκπροσωπείται πραγματικά,βάση της μουσικής ιστορίας της,απο κανέναν εκπρόσωπο της.

Το κλέψιμο δέ,που υπάρχει,είναι μεγαλύτερο απο ένα τα τα τα,καθώς υπάρχουν ολόκληρες μουσικές φράσεις απο τα 90s και άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Τι πρεσβεύει μας ενδιαφέρει, όχι τα στοιχεία της αστυνομικής του ταυτότητας.

Το γενικότερο σκεπτικό του/της αποκαλύπτεται εύκολα, από δύο-τρια ποστ.

 

Mα αυτό σου εξηγώ.Δεν θα έπρεπε να ισχύει το τι λέει κάποιος κρυμμένος πίσω από την ανωνυμία του.

...Δεν είμαστε αυτό που λέμε.Είμαστε αυτό που κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 λεπτά πριν, MGs είπε

καμία χώρα δέν εκπροσωπείται πραγματικά,βάση της μουσικής ιστορίας της,απο κανέναν εκπρόσωπο της.

Και γιατί να το κάνει; Η Eurovision είναι διαγωνισμός pop μουσικής... Με ότι συνεπάγεται αυτό 😉

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, MGs είπε

Ακουσα και ορισμένα άλλα απο το πανηγύρι.Έχω να πώ με σιγουριά οτί,απο τις ελάχιστες γνώσεις που έχω,καμία χώρα δέν εκπροσωπείται πραγματικά,βάση της μουσικής ιστορίας της,απο κανέναν εκπρόσωπο της.

 

Ε, βέβαια δεν εκπροσωπείται, δεν είναι λαογραφική έκθεση. Είναι το ακριβώς αντίθετο, εδώ και δεκαετίες. Πάντως, δεν άκουσα κανένα άλλο φέτος, αρκετή δουλειά έχω με το να υποστηρίζω το "Ζάρι" :) :) :).

 

2 λεπτά πριν, Grey είπε

Mα αυτό σου εξηγώ.Δεν θα έπρεπε να ισχύει το τι λέει κάποιος κρυμμένος πίσω από την ανωνυμία του.

...Δεν είμαστε αυτό που λέμε.Είμαστε αυτό που κάνουμε.

 

Ατυχώς, δεν κατανοώ το επιχείρημα. Γενικά βλέπω μία διάθεση για υπερβολική σοβαροφάνεια.."λέμε"... "κάνουμε"... σιγά βρε παιδί μου... "Κάνουμε" για τους μουσικούς είναι η δουλειά τους... άρα στη συγκεκριμένη περίπτωση ας στείλουν τη δική τους συμμετοχή... μήνες έψαχνε η άλλη για τραγούδι.... Για 'μένα που δεν είμαι μουσικός "κάνουμε" είναι η δουλειά μου και οι σχέσεις με τους πελάτες και τους συνεργάτες μου, όχι η γνώμη για τη Eurovision, ελπίζω ότι είναι σαφές...

 

Το ότι αναγνωρίζουμε στον εαυτό μας το δικαίωμα για "κουτσομπολιό" μέσω του Διαδικτύου, δε σημαίνει ότι δεν ξέρουμε τι είναι σοβαρό στη ζωή μας και τι δεν είναι.

 

Επί τη ευκαιρία, ο λόγος που ο κόσμος προτιμά κακή μουσική δεν είναι τα social media.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου