Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, LK είπε

Αν μιλάμε για προσωπικά γούστα....δεκτόν

Εμένα μου αρέσει η Μαντω π.χ.

Αντικειμενικά θα την κατατάξουμε ........όταν καταταχθεί.

 

δεν με ενδιαφερει που θα καταταχθει μια και το κομματι ,ειναι σαφως το ΚΑΛΥΤΕΡΟ κομματι που εχει σταλει στην Γιουροβιζον απο ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ χωρα απο το 2000 και μετα.....δηλαδη ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΚΑΛΟ για Γιουριοβυζιον..οποτε μπορει και να...αποτυχει.... 😅

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Superfunk είπε

 

δεν με ενδιαφερει που θα καταταχθει μια και το κομματι ,ειναι σαφως το ΚΑΛΥΤΕΡΟ κομματι που εχει σταλει στην Γιουροβιζον απο ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ χωρα απο το 2000 και μετα.....δηλαδη ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΚΑΛΟ για Γιουριοβυζιον..οποτε μπορει και να...αποτυχει.... 😅

Ναι είπαμε....δεκτή η προσωπική σου άποψη. Καταγράφηκε 😄

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, LK είπε

By the way @Terry RoscoeBeck5 επειδή όπως είπα είδα πολλές συνεντεύξεις, και πλέον είμαι ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΑΤΤΙκολόγος 😁 (μέχρι τώρα ήξερα τον ΕΡΙΚ ΣΑΤΙ 😁), σε μια από αυτες είπε ότι το αγαπημενο της στη eurovision ηταν το S.A.G.A.P.O.

Ναι το έχω ακούσει και έχει την αγάπη και την αμέριστη υποστήριξή μας. Θα σου πω δε, ότι είναι η μοναδική φορά που ο "θείος" (Μιχάλης) μίλησε και μάλιστα ιδιαίτερα θετικά - όταν είχε ανακοινωθεί η συμμετοχή της κ. Σάττι, πολύ πριν το τραγούδι και το σχόλιο της για το S.A.G.A.P.O.. Μου είχε προξενήσει δε μεγάλη εντύπωση, καθότι ο "θείος" είναι πολύ φειδωλός στις δηλώσεις του.

 

 

8 λεπτά πριν, LK είπε

Εμένα μου αρέσει η Μαντω π.χ.

Γουστάρω "Άνοιξη" και Βόσσου

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

 

 

 

Γουστάρω "Άνοιξη" και Βόσσου

Και αυτό ήταν ωραίο τραγούδι, ναι.

Για εμένα η συμμετοχή της Μαντούς ήταν The best ever (και σαν κομμάτι και σαν παρουσία) ....αλλά από όσο θυμάμαι δεν πήγε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, LK είπε

Και αυτό ήταν ωραίο τραγούδι, ναι.

Για εμένα η συμμετοχή της Μαντούς ήταν The best ever (και σαν κομμάτι και σαν παρουσία) ....αλλά από όσο θυμάμαι δεν πήγε καλά.

Εννοείς το 2003 μετά από εμάς; Ε... δεν πήγε καλά... Αφτά είναι "υποκειμενικά" 17η ήρθε όπως και εμείς  😄

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Εννοείς το 2003 μετά από εμάς; Ε... δεν πήγε καλά... Αφτά είναι "υποκειμενικά" 17η ήρθε όπως και εμείς  😄

Το τραγούδι εκείνο, το ακούω ΑΝΕΤΑ ακόμα και τώρα.

Και η ήσυχη σκηνική της παρουσία μου είχε αρέσει, και το ντυσιμο...κ.λ.π.

Ήταν πάντως όντως εντελώς εκτός εποχής όταν διαγνώστηκε . Εσείς δεν ήσασταν....εκτός εποχής. Ήταν κάτι διαφορετικό το δικό σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, LK είπε

Σε εναν διαγωνισμό, η καλλίτερη συμμετοχή κρίνεται εκ του αποτελέσματος. 

Οπότε Παπαρίζου -Ρούβας θα είναι εκτός συναγωνισμού....μάλλον για πάντα. 

Είναι σαν να λέμε η καλύτερη Εθνική ήταν του Μουντιάλ. 

Μπορεί...αλλά άλλη πήρε το euro.

Αυτή που βάλανε  τον Τσαλουχίδη να φυλάει τον Μαραντόνα; Αυτός δεν ήταν ικανός τον Μαραντίνη να φυλάξει. 

  • Χαχα 2

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου