Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω 3:48 και ενώ έχω ακούσει ήδη τα πρώτα 20" και λέω "δεν μπορεί ρε π@$%η μου..."🤣 Ευτυχώς τελειώνει στο ένα λεπτό.image.gif.7caf1831b3a3d011097fe24888da6b79.gif

Πιο άσχετο echo στη φωνή btw δεν μπορούσε να μπει, Grammy θες μόνο και μόνο γι αυτό.😆

Το τελΧαρμόνιουμ καλό, αλλά...Στο επόμενο βάλε κάνα κλαψομ@ύνικο monosynth, Roland/Κorg κατά προτίμηση.😄

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πιο άσχετο echo στη φωνή btw δεν μπορούσε να μπει, Grammy θες μόνο και μόνο γι αυτό.😆

 

τωρα το πηρα το μηχανιΖμα απο το πανηγυρι στην ΚΑΝΗΘΟΣ ρε αρχηγε ,το μαθαινω ακομα , ρε συ ενας τυπος ενονοματι ΠαρανΓκασ μου το πουλησε...λες ναΝαι χαλαΖμενο? 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

ρε συ ενας τυπος ενονοματι ΠαρανΓκασ μου το πουλησε...λες ναΝαι χαλαΖμενο? 

Το μηχάνημα καλό είναι, ο πωλητής είναι χαλασμένος...image.gif.8a66ded6c010cb127dfa548e1dffab18.gif😆

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα @Superfunk, για να μαθαίνεις τι εστί " κλαψομ@ύνικο monosynth" και πως (πρέπει να) παίζονται τα σκυλάδικα.

Εξωτερική ηχογράφηση σε κασετόφωνο αρχές '90s. Πλήκτρα εγώ φυσικά και φωνητικά εγώ και δυο άλλοι κατεστραμμένοι.😆 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Έλα @Superfunk, για να μαθαίνεις τι εστί " κλαψομ@ύνικο monosynth" και πως (πρέπει να) παίζονται τα σκυλάδικα.

Εξωτερική ηχογράφηση σε κασετόφωνο αρχές '90s. Πλήκτρα εγώ φυσικά και φωνητικά εγώ και δυο άλλοι κατεστραμμένοι.😆 

 

 

Doxa to Theo (stereo).mp3 7.67 MB · 10 downloads

 

 

 

 

ωραιος , ειχα και εγω ενα ωραιο JEN με διαβολικο συνθκλαρινο ηχο, τις σπουδες στην Αμερικη με αΦτο τις πληρωσα.

  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Εδώ παίζω με Yamaha SY55 (προγραμματισμός sequencer), ο κλαψομ@ύνικος"/portamento monosynth ήχος είναι από DX21 και ο άλλoς lead απ'το SY.😁  Έχω ηχογραφήσει κάποια απίθανα πράγματα τότε με αυτά τα δύο, πολύ γέλιο με την τότε παρέα. Ρε φίλε, τώρα που το ξανακούω, μιλάμε για 30+ χρόνια πίσω. Γερνάμε ωρεεεεεεε...🙄😆

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Superfunk είπε

Ειδικα στο Βερολινο τις πΓιο εξαλλες νυχτες τις περναω παιζοντας ΚΟΛΤΣΙΝΑ με κατι ρεμαλια συνταΚσιουχους στο DIENER 😅 

Δεν το λές και εκεί που χτυπάει η καρδιά της διασκέδασης,αλλά μερακλής παρ αυτά!😅

Καλημέρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
49 λεπτά πριν, Superfunk είπε

ΜΠΑΣΟ δεν παιζει ο @Terry RoscoeBeck5 & κιθαρα ΔΕΝ παιζει ο @Nestoras

Γκραν σουξές, να το ηχογραφήσουμε πάραυτα 😎

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πλήκτρα εγώ φυσικά και φωνητικά εγώ και δυο άλλοι κατεστραμμένοι

 

Ντουζ πουαν από 'μένα. Με το πρώτο "μουουουουουουουου" μου βγήκε η τηγανίτα από τη μύτη.

  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου