Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru
1 λεπτό πριν, trolley είπε

χρήματα (και τίτλοι) θα αλλάξουν χέρια απόψε

Αυτό μπορεί να γίνει σουξέ, ωραίο ζεϊμπέκικο 🤣

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Εγω πάλι δεν συμφωνώ με κανένα "κανόνισμα πρωτιάς", ας κερδίσει ο καλύτερος (μέσα σε αυτό το μαύρο χάλι😆)

Είναι όλα κανονισμένα. 😃 Κάτι ακούγεται πως πάνε να φάνε και τη δικιά μας.

  • Λυπάμαι 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Είναι όλα κανονισμένα. 😃 Κάτι ακούγεται πως πάνε να φάνε και τη δικιά μας.

Η δικιά μας φαγώνεται και μόνη της, μην ανησυχείς...😌

  • Λυπάμαι 1
  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Κάτι ακούγεται πως πάνε να φάνε και τη δικιά μας.

Κάτω τα χέρια απ' τη δικιά μας.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Η δικιά μας φαγώνεται και μόνη της, μην ανησυχείς...😌

 

1 λεπτό πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Κάτω τα χέρια απ' τη δικιά μας.

 

 Άμα τολμήσουν και πειράξουν τη Μαρίνα οι προβοκάτορες διαπλεκόμενοι, τα ανδρείκελα της EBU που υπηρετούν αφεντικά  με χρήμα ματωμένο από τη λαϊκή καταπίεση κάνοντας επικύψεις,  και τολμάνε να αποκαλούνται και θεσμοί, εγώ αποχωρώ από το thread και δε θα παρακολουθήσω τον τελικό.😡

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Άμα τολμήσουν και πειράξουν τη Μαρίνα οι προβοκάτορες διαπλεκόμενοι, τα ανδρείκελα της EBU που υπηρετούν αφεντικά  με χρήμα ματωμένο από τη λαϊκή καταπίεση κάνοντας επικύψεις,  και τολμάνε να αποκαλούνται και θεσμοί, εγώ αποχωρώ από το thread και δε θα παρακολουθήσω τον τελικό.😡

image.png.9dacd655baf3060f1d2d4698d850fd21.png

  • Χαχα 3
  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, cos_dr είπε

εγώ αποχωρώ από το thread και δε θα παρακολουθήσω τον τελικό

Strike two...

Στο τρίτο καίγεσαι 😄 Αν το επαναλάβεις μπορεί να συνωμοτήσει το σύμπαν και να μην δεις τον διαγωνισμό. Να σου καεί η τηλεόραση, να ανατιναχθεί ο υπολογιστής, να πέσει το ρεύμα...

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Strike two...

Στο τρίτο καίγεσαι 😄 Αν το επαναλάβεις μπορεί να συνωμοτήσει το σύμπαν και να μην δεις τον διαγωνισμό. Να σου καεί η τηλεόραση, να ανατιναχθεί ο υπολογιστής, να πέσει το ρεύμα...

Δεν πέφτει το ρεύμα εδώ, είμαι σε γραμμή νοσοκομείου, η τηλεόραση είναι SAMSUNG και το υπολογιστής έχει καλό τροφοδοτικό. Είναι καθαρά δική μου απόφαση το τι θα κάνω και δεν αστειεύομαι. 🤣 Ας τολμήσουν να πειράξουν έτσι και μια τρίχα από τη Μαρίνα μας, να τη στεναχωρήσουν. Αρκετά πια🤣 Φτάνει με την υποκρισία. Έχει τον εσωτερικό πόλεμο από τους πανελίστες και κάτι τελειωμένους καλλιτέχνες της πεντάρας που βγάζουν χολές. Έκανε εκεί μια πράξη, ας πούμε αφέλειας, το παρέσυραν το κορίτσι, θα το σκοτώσουμε δηλαδή, θα σκοτώνουμε κάθε ανήσυχο και ταλαντούχο πνεύμα δηλαδής? Η κοινωνία μας η δυτική πρέπει να βασίζεται στην κατανόηση, τη συγχώρεση και το έλεος, αυτές είναι οι θεμελιώδεις αξίες πάνω στις οποίες άλλωστε κτίστηκε και το ευρωπαϊκό οικοδόμημα, νομίζω πως περισσεύει πλέον η υποκρισία και δε θα ανεχθούμε άλλη θυματοποίηση και εκμετάλλευση της ΣΑΤΤΙ, δε θα βγάλουν άλλο θύμα εκεί πέρα η EBU της ανεπάρκειας και της εξάρτησής τους🤣

 

 Καλή επιτυχία Μαρίνα. ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ❤️

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τι ώρα είναι η euro vision και σε ποιό κανάλι, να προγραμματίσω το VCR να το γράψει να το δώ αύριο το πρωί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, LK είπε

Τι ώρα είναι η euro vision και σε ποιό κανάλι, να προγραμματίσω το VCR να το γράψει να το δώ αύριο το πρωί;

ΕΡΤ1 22:00

 

Αλλά θα τα έχεις μάθει απ' εδώ και από νωρίς 😄

  • Ευχαριστώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου