Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Έλα δικό σου... Θέλουμε ανάλυση!

Άργησα να ξυπνήσω, τσακώνομαι με τον μικρό γιατί άργησε να ξυπνήσει και δε διαβάζει. Μόλις ηρεμήσω και πιω και καφέ θα γράψω, θέλω να είμαι νηφάλιος, έφαγα και πολύ το βράδυ και δεν κοιμήθηκα καλά και είμαι μες στα νεύρα. Δεν είμαι σε θέση να γράφω.😡 Πιο μετά.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά βλέπουν και δε διαβάζουν.................

 

 https://www.zougla.gr/greece/deite-poso-magkes-einai-i-stigmi-tis-syllipsis-tou-traper-stin-kifisia/

 

 Όλη μέρα στα shorts του Υοutube και στο Tik Tok και στο ΠΛΑΗΣΤΕΪΣΟ. 😭🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αυτά βλέπουν και δε διαβάζουν.................

 

 https://www.zougla.gr/greece/deite-poso-magkes-einai-i-stigmi-tis-syllipsis-tou-traper-stin-kifisia/

 

 Όλη μέρα στα shorts του Υοutube και στο Tik Tok και στο ΠΛΑΗΣΤΕΪΣΟ. 😭🤣

Θα πρέπει να κάνει μήνυση στους αστυνομικούς διότι πήγαν να τον ελέγξουν στον δρόμο χωρίς να υπάρχει κανένας λόγος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Θα πρέπει να κάνει μήνυση στους αστυνομικούς διότι πήγαν να τον ελέγξουν στον δρόμο χωρίς να υπάρχει κανένας λόγος. 

Να τους  ευχαριστήσει πρέπει γιατί θα χεστεί στα views και παίρνει  τσάμπα publicity και θα κονομήσει παραπάνω.

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
32 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αυτά βλέπουν και δε διαβάζουν....

Πολύ θα ήθελα αυτός ο κονιόρδος να ήταν στις ΗΠΑ και να τα έκανε αφτά κατά το μπουζούριασμά του...

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Πολύ θα ήθελα αυτός ο κονιόρδος να ήταν στις ΗΠΑ και να τα έκανε αφτά κατά το μπουζούριασμά του...

Ιδιαίτερα αν ήταν και μαύρος. Ε βέβαια. Σε καναν υπουργό που προδίδει το λαϊκό συμφέρον για να τα παίρνει από τον ιδιώτη φίλο του κάτω από το τραπέζι για να δώσει την απευθείας ανάθεση😃,  άμα περάσει κόκκινο δε θα βγάλουν μπλόκ και χειροπέδες. Εκεί θα βγάλουν κινητό για να βγάλουν σέλφιε και θα ζητάν ρουσφέτια 🤣

 

 Λοιπόν, αυτό που έχω να πω ως ειδικός ΚΑΙ στα θέματα της EUROVISION😃 δεν είναι πολλά.

 

 Είπα συγχαρητήρια και αναγνωρίζω τη νίκη του ΝΕΜΟ, ένα κάλο για τα σύγχρονα δεδομένα κομμάτι, μια εξαιρετική ερμηνεία, μπορεί όχι η καλύτερη αλλά νομίζω αποδεκτή για να πάρει το βραβείο που όπως είδαμε, από τη χαρά του το έσπασε. Χάρηκε ένα νέο παιδί, καλύτερα να χαίρονται παρά να χάνονται και συγχαρητήρια και στους υπολοίπους συντελεστές της αποστολής τους.

 

 Θέλω να δώσω συγχαρητήρια και να ευχαριστήσω πολύ τη Μαρίνα μας, δε θέλω να πω πολλά, να την ευχαριστήσω κυρίως για όλο το ενδιαφέρον που μας κίνησε για να παρακολουθήσουμε τον διαγωνισμό, να κάνουμε την πλάκα μας, να τον ζήσουμε έντονα μέσω του ένδοξου φόρουμ μας και να ανταλλάξουμε απόψης, πειράγματα κλπ., να την ευχαριστήσω για την άρτια συμμετοχή της και το performance της, ένα φτωχικό μουσικά, ενδυματολογικά, σκηνοθετικά κομμάτι που όμως με τη βοήθεια του κοινού μας έδωσε τη 11η θέση, κάτι πού ήταν και μέσα στις προβλέψεις μου που ήταν αν ενθυμούμαι καλά μεταξύ 7ης και 13ης θέσεις, δεν ήταν μέσα στις προσδοκίες μου για την πεντάδα ή την πρώτη θέση. Δεν το ήθελαν οι εκπρόσωποι που ψηφίζουν για τις χώρες, δεν το ήθελε το κοινό, δεν έχει σημασία το γιατί, το γεγονός είναι αυτό και δεν αλλάζει και οφείλουμε να το αποδεχτούμε με αξιοπρέπεια. 🤣

 

 Ίσως, να μην έκανε τα χασμουρητά, δεν ξέρω αν βοήθησε ή αν χαντάκωσε ή αν δεν επηρέασε καθόλου αυτή η κίνηση, μάλλον θα έπρεπε να λείπουν αυτά.

 

 Μπρος στα άλλα ευτράπελα και τους κακούς χειρισμούς της EBU και τις προβοκάτσιες κατά τη δική μου άποψη βέβαια η αποβολή του Ολλανδού μάλλον ήταν μια υπερβολή.

 

Μαρίνα, δε θα ξεχάσω τη συμμετοχή σου, ευχαριστώ όλη την αποστολή αλλά και την EBU γιατί εν τέλει μας έδωσε ένα ΦΑΝΤΑΣΜΑΓΟΡΙΚΟ ΘΕΑΜΑ, άρτιο τεχνικά, συγχαρητήρια σε όποιον συντέλεσε γι αυτό.

 

 ήτο μια γιορτή για τη μουσική και τη μουσική τεχνολογία αλλά και για άλλες τέχνες η φετινή Γιουροβίζιον, οι άλλες χροιές, πολιτικές κλπ. Ήταν το αλατοπίπερο. Η μουσική δεν ξέρω αν ενώνει αλλά είναι μια σπουδαία ευκαιρία έκφρασης τα event της και είναι σίγουρο πως αλλάζουν, επηρεάζουν αυτόν τον κόσμο, επηρεάζουν την ίδια τη μουσική.

 

 Δε θέλω να κουράσω άλλο, ήθελα να είμαι σύντομος, εύχομαι να είμαστε καλά και του χρόνου. Και του χρόνου με υγεία λοιπόν, γιατί η υγεία είναι πάνω από όλα. Να προσέχετε όλοι την υγεία σας, να φροντίζετε τον εαυτό σας, την υγεία σας και τη σωματική αλλά και την ψυχική που είναι εξίσου συμπαντική και αλληλένδετη.

 

 Σας ευχαριστούμε,

 

 Ζήτω η EUROVISION❤️, ζήτω το NOIZ. ❤️

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

 

Τώρα ειμαστε στο "χάσανε τα κωλόπαιδα"...

  • Χαχα 2

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Να συλληφθούν και να τουφεκιστούν δια εσχάτη προδοσία.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, cos_dr είπε

 Θέλω να δώσω συγχαρητήρια και να ευχαριστήσω πολύ τη Μαρίνα μας

Άρχισε να κρατάς αποστάσεις λαίμαι... Δεν θα πάει καλά αφτό 😉

 

1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Τώρα ειμαστε στο "χάσανε τα κωλόπαιδα"...

Εδώ αναμένω τον αξιότιμο κ. @LK να μας πει "σας τα 'λεγα εγώ"... 😄

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου