Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Εγώ πάντως αν είχα το ΝΟΙΖ θα είχα ρίξει ban σε όσους ποστάρουν οτιδήποτε για τη Eurovision, και ιδιαίτερα για τη Satti και τη συμμετοχή της.

 

Εσύ - σοβαρά το γράφω - δεν έχεις δουλειά σε φόρουμ.

Είσαι αρθρογράφος, ή - ας το πούμε έτσι, καλύτερα - λειτουργείς σαν τέτοιος.

Κανονικά θα έπρεπε να έχεις το δικό σου blog, αν θέλεις μπορώ να σε βοηθήσω να φτιάξεις ένα.

Έτσι, θα δημιουργηθεί αυτό που θέλεις, εγώ προσωπικά θα το παρακολουθώ.

 

 

Επεξεργασμένο από trolley

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Είμαι ένας αρθρογράφος σε φόρουμ, ή -ας το πούμε έτσι, καλύτερα- λειτουργώ σαν τέτοιος.😎

Το blog δεν μου κάνει, θέλω να γράφω σε διάφορα φόρουμς, ντόπια και ξένα, και να δίνω απλόχερα και δωρεάν τη γνώση μου...image.gif.51e8d683c9d411482c8b1103058cfb0d.gif

 

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Είμαι ένας αρθρογράφος σε φόρουμ, ή -ας το πούμε έτσι, καλύτερα- λειτουργώ σαν τέτοιος.😎

Το blog δεν μου κάνει, θέλω να γράφω σε διάφορα φόρουμς, ντόπια και ξένα, και να δίνω απλόχερα και δωρεάν τη γνώση μου...

 

Ε, τότε μην παραπονιέσαι όταν υπάρχει και content που δεν εγκρίνεις. Χαίρομαι που απάντησες έτσι, καλύτερα για όλους μας, αλλά τι να γίνει... εμένα μου αρέσουν τα Moog, του Σάμη του αρέσουν οι Fuzztones, σε όλους μας αρέσει η Σάττι (το περνάω στη ζούλα...), και εσύ ορκίζεσαι στη Γιάμαχα. Δείξε ανοχή, μη μας τη λες και να θες να μας μπανιάρεις.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, trolley είπε

Δείξε ανοχή, μη μας τη λες και να θες να μας μπανιάρεις

Καλά.image.gif.a6bdbbcb09e976e91f176915f34cbdf4.gif Όταν αγοράσω το ΝΟΙΖ (είναι θέμα εβδομάδων να αλλάξει χέρια και να έρθει στα δικά μου) εσένα δεν θα σε μπανιάρω, θα σε αφήσω άπλυτο,😆 για να δουν και οι υπόλοιποι ότι δέχομαι και τις αντίθετες απόψεις, όσο παλαβές κι αν είναι αυτές.☝️

Κατά βάθος είμαι πολύ δημοκρατικός και ανεκτικός τύπος, απλά παρεξηγημένος...😌

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Καλά.image.gif.a6bdbbcb09e976e91f176915f34cbdf4.gif Όταν αγοράσω το ΝΟΙΖ (είναι θέμα εβδομάδων να αλλάξει χέρια και να έρθει στα δικά μου) εσένα δεν θα σε μπανιάρω, θα σε αφήσω άπλυτο,😆 για να δουν και οι υπόλοιποι ότι δέχομαι και τις αντίθετες απόψεις, όσο παλαβές κι αν είναι αυτές.☝️

Κατά βάθος είμαι πολύ δημοκρατικός και ανεκτικός τύπος, απλά παρεξηγημένος...😌

Για πότε λετε για το γάμο?

Ρε τι μας νοιάζουν τα προσωπικά σας, αν πλένεστε ή όχι, επαέ μιλάμε για ΤΑ ΤΑ ΤΑ ΤΑ ΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Samy, πες αλεύρι: το manual του Reface DX σε γυρεύει...😆

Οι Τέλε δεν έχουν εγχειρίδιο.

  Πάντως κορυφαία εξυπηρέτηση ο Νάκας τα εγχειρίδια είναι μέχρι και στα Ρουμάνικα, αλλά στα Ελληνικά δεν έχει.

Φαίνεται κατάλαβαν πως είμαι γκολντενόβυζος επενδυτής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

τα εγχειρίδια είναι μέχρι και στα Ρουμάνικα, αλλά στα Ελληνικά δεν έχει

Κάποτε έβγαζαν και στα Ελληνικά, αλλά επειδή μετάφραζαν τους τεχνικούς όρους στην κυριολεξία και δεν καταλάβαινε κανείς Χριστό, το σταμάτησαν.😆 Κατέβασε το Αγγλικό σε pdf για να μπορείς να κάνεις και search λέξεις και είσαι έτοιμος.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Waterfall-K είπε

Εγώ πάντως αν είχα το ΝΟΙΖ θα είχα ρίξει ban σε όσους ποστάρουν οτιδήποτε για τη Eurovision, και ιδιαίτερα για τη Satti και τη συμμετοχή της.image.gif.1979a880cc511725baa58c0916a008e2.gif

 

Κοιτάζω πάνω δεξιά και βλέπω ότι έχεις τα περισσότερα posts στο νήμα.

Υπάρχει ένα κάποιο θέμα εδώ,αν δεν το καταλαβαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου