Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, npap είπε

 

να υποθέσω ότι δέχεσαι και την ακριβώς ανάλογη θέση από την αντίθετη πλευρά... 🤔

 

ΥΓ.και φυσικά με ανάλογη φιλική διάθεση αναρωτιέμαι...

 

Όχι απαραίτητα.Η αποδοχή είναι αίσθημα θετικό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 λεπτό πριν, Grey είπε

Η αποδοχή είναι αίσθημα θετικό.

 

α αυτή απαραίτητα... χμ!!! όπως η αποδοχή ενός λαϊκιστή πολιτικού από τους ψηφοφόρους του ας πούμε... κατάλαβα...🤔

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, npap είπε

 

α αυτή απαραίτητα... χμ!!! όπως η αποδοχή ενός λαϊκιστή πολιτικού από τους ψηφοφόρους του ας πούμε... κατάλαβα...🤔

 

Και αυτό.

Μη μπερδεύεσαι όμως.Δεν εξετάζουμε την ορθότητα ή μη της εκάστοτε αποδοχής αλλά το συναίσθημα που προκαλείται σε αυτόν που τη νιώθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
19 λεπτά πριν, Grey είπε

Μη μπερδεύεσαι όμως

 

μπα δεν σου κρύβω ότι έχω μπερδευτεί πολύ εδώ μέσα τελευταία αλλά δεν πειράζει... ίσα ίσα... αναθεωρώ feedbacks... καλό είναι αυτό (ειδικά στην ηλικία μου)...😎

 

 

ΥΓ. παρεμπιπτόντως οι λέξεις "θετική" και "ορθότητα" στο δικό μου θυμικό κάθονται στην ίδια συναισθηματική όχθη και δεν ξέρουν κολύμπι για να περάσουν απέναντι... όχι ότι θα θελαν...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, npap είπε

ΥΓ. παρεμπιπτόντως οι λέξεις "θετική" και "ορθότητα" στο δικό μου θυμικό κάθονται στην ίδια συναισθηματική όχθη και δεν ξέρουν κολύμπι για να περάσουν απέναντι... όχι ότι θα θελαν...

 

Η όχθη σου φαίνεται μοναχική και απομονωμένη...Όπως θα έπρεπε δηλαδή να ισχύει για τον καθένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
16 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Χώσε τώρα πριν ανεβάσουν τιμές, ήδη το Music Store τις ανέβασε.🤔 Στο Thomann το μικρότερο μοντέλο (MODX6+) το έχει στα €1,300 (in stock within 3-4 weeks)Ίσως το τελευταίο synth που θα χρειαστεί να αγοράσεις στη ζωή σου (μια και είσαι κυρίως κιθαρίστας).

 

image.thumb.png.707a7102dfa224045049fc7578102ef5.png

Πάντως ακριβώς επειδή δεν είμαι πληκτρας (άλλωστε στον τομέα των οργάνων δηλώνω συλλέκτης) και επειδή το σκέφτηκα,  αν ήταν να δώσω λεφτά (έριξα μάτι στις αγγελίες) θα έπαιρνα άμεσα ένα Yamaha DX7 και ένα Roland D-50 με λιγότερα λεφτά....τα 2 πιο iconic κατά τη γνώμη μου 80s synths....και θα τα είχα και άμεσα στα χέρια μου....Σατανά προς στιγμή μου έβαλες ιδέες....😁

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, LK είπε

Πάντως ακριβώς επειδή δεν είμαι πληκτρας (άλλωστε στον τομέα των οργάνων δηλώνω συλλέκτης) και επειδή το σκέφτηκα,  αν ήταν να δώσω λεφτά (έριξα μάτι στις αγγελίες) θα έπαιρνα άμεσα ένα Yamaha DX7 και ένα Roland D-50 με λιγότερα λεφτά....τα 2 πιο iconic κατά τη γνώμη μου 80s synths....και θα τα είχα και άμεσα στα χέρια μου....Σατανά προς στιγμή μου έβαλες ιδέες....😁

Και  iconic και majectic. 

 

https://smart.noiz.gr/details.php?id=539564

 

Ιδιαίτερα αν θέλεις να φτιάξεις κομμάτια σαν αυτό της ΣΑΤΤΙ είναι μονόδρομος στα 700 ευρώ μάλιστα. 

 Τιμή σκότωμα.😮😀

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου