Προς το περιεχόμενο

πόρτα και στο φουμπου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 λεπτό πριν, methylene blue είπε

Η αληθεια ειναι οτι αλλος απο το facebook αλλος απο το youtube... υπαρχει υπερπροσφορα ειδικων σε ενα καρο τομεις... και ειδικοι με αυτοπεποιθηση, οχι αστεια. 

Μάλλον δεν ήμουν σαφής.

Ειδικός στον πραγματικό κόσμο.

Όταν "μίλησα"  με 4 συναδέλφους,  που είχαν χειριστεί τέτοιο θέμα, απλόχερα μου έστειλαν τα δικόγραφά τους και είχαν όλη την καλή διάθεση να με κατευθύνουν διαδικαστικά , με γλίτωσαν από πολύ χρόνο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Superfunk είπε

το ιδιο ειναι και τα οπλα τοτε, μπορεις να σωσεις τη ζωη του παιδιου σου απο τον home invader...

Αυτό και μόνο (να σώσεις τη ζωή σου και τη ζωή της οικογένειας σου) αρκεί για να έχεις όπλο, ιδιαίτερα στην Ελλάδα του 21ου αιώνα που κάθε καρυδιάς καρύδι μπουκάρει πλέον μέσα στο σπίτι σου μέρα μεσημέρι και σε σφάζει για €20. Το αν θα γίνεις κι εσύ "home invader" κάποια στιγμή δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την οπλοκατοχή, μια χαρά γίνεσαι και χωρίς την ύπαρξη νόμου για την νόμιμη οπλοκατοχή.

 

7 ώρες πριν, dimsonic είπε

Εν τω μεταξυ ο βιβαλντι που μεχρι χτες έπαιζε τα πάντα χωρις αντμπλοκ με απείλησε να βγαλω τον αντμπλοκ και φυσικα τον παρατησα γιατι δεν ξερω πως να βγαλω αυτο που δεν εχω.

Κανένα Vivaldi δεν σε απείλησε να βγάλεις το adblock σου, κάποιο site το έκανε. O Vivaldi browser έχει δικό του adblocκer, οπότε είναι υπέρ του "μέτρου".

 

6 ώρες πριν, manosx είπε

Στο μπουρδελισταν, ακομα και σφαλιαρα να του δωσεις αν μπει σπιτι σου τον πληρωνεις. Στην παγκοσμια υπερδυναμη παλι, αν του τιναξεις τα μυαλα στον αερα οταν μπει σπιτι σου, σου δινουν και παρασημο.

Και πολύ καλά τού κάνουν.👍 Όποιος δεν θέλει να δει τα μυαλά του στον τοίχο, ΔΕΝ μπαίνει σε ξένα σπίτια οπλισμένος (ή μη) σαν αστακός.☝️

 

6 ώρες πριν, fusiongtr είπε

δεν είναι σε όλες τις πολιτείες νόμιμα τα όπλα. Σ' αυτές δηλαδή που είναι παράνομα, δεν είναι οι συμμορίες φουλ εξοπλισμένες?

Όχι βέβαια, δεν είναι....🙂 

Για κάτσε...🤔 

Τι ρε συ, είναι?...😳 

Θες να πεις ότι γράφουν τον νόμο στα π@#$5ια τους και παρανομούν?image.gif.50186a79043980b3237b68747fca174c.gif  Α-δια-νό-η-το!image.gif.19cbbd41cb0ec56cdc1cc9ab6783894d.gif

 

Για τη χρησιμότητα τώρα του Facebook, αν δεν υπήρχε ήδη θα έπρεπε να το εφεύρουμε, μόνο και μόνο για τη συσσωρευμένη σοφία που υπάρχει μέσα του, τα -βγαλμένα μέσα απ'τη ζωή- αποφθέγματα που μπορεί να διαβάσει κανείς σε αυτό και το πλήθος των χρήσιμων πληροφοριών που παρέχει απλόχερα στους χρήστες του.☝️

 

image.thumb.jpeg.3b8a94cc280df8835972a88650142d50.jpeg

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

 

Κανένα Vivaldi δεν σε απείλησε να βγάλεις το adblock σου, κάποιο site το έκανε. O Vivaldi browser έχει δικό του adblocκer, οπότε είναι υπέρ του "μέτρου".

 

 

Οκ

το yt μεσω του vivaldi μου ειπε να βγαλω τον μπλοκερ του. Οποιον εχει

Τα ευκολως εννοουμενα....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Οκ

το yt μεσω του vivaldi μου ειπε να βγαλω τον μπλοκερ του. Οποιον εχει

Τα ευκολως εννοουμενα....

Και τι έγινε? Επειδή στο είπε το YT, εσύ πρέπει να απεγκαταστήσεις το Vivaldi?🙄 Ε, κάτσε τότε με το Chrome, που και adblock δεν έχει, και δεν μπορείς να προσθέσεις ένα, και είναι browser για τα πανηγύρια.😆

Να ξαναθυμίσω για πολλοστή φορά ότι εγώ ΔΕΝ βλέπω ΠΟΥΘΕΝΑ διαφημίσεις, ούτε στο FB, ούτε στο ΥΤ, ούτε αλλού. Το λάθος είναι δικό σου, κάτι δεν κάνεις σωστά.😎

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Και τι έγινε? Επειδή στο είπε το YT, εσύ πρέπει να απεγκαταστήσεις το Vivaldi?🙄 Ε, κάτσε τότε με το Chrome, που και adblock δεν έχει, και δεν μπορείς να προσθέσεις ένα, και είναι browser για τα πανηγύρια.😆

Να ξαναθυμίσω για πολλοστή φορά ότι εγώ ΔΕΝ βλέπω ΠΟΥΘΕΝΑ διαφημίσεις, ούτε στο FB, ούτε στο ΥΤ, ούτε αλλού. Το λάθος είναι δικό σου, κάτι δεν κάνεις σωστά.😎

 

τι τι έγινε?

δεν παίζουν τα βιντεα ρε φιλε.

Στον βιβαλντι.

Επαιξαν για 10 μέρες. Μετά μια από τα ίδια.

 

ναι εγώ κάνω κάτι λάθος. Εσυ το σωστό.

Capture1.thumb.JPG.833e0f986eb28966b9f21052e154ea6b.JPG

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, dimsonic είπε

ναι εγώ κάνω κάτι λάθος. Εσυ το σωστό.

Τι θα πει ωρέ Dim "Επαιξαν για 10 μέρες. Μετά μια από τα ίδια"? Σε μένα γιατί δεν συμβαίνει αυτό και πουθενά? Vivaldi & uBlock Origin στο οποίο έχω προσθέσει ένα-δυο φίλτρα (σε text) ειδικά για τα παράθυρα του youtube. Αυτά.

Ψάξ'το λοιπόν λίγο καλύτερα, τι άλλο να πω?

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

browser για τα πανηγύρια

Κατά τη γνώμη μου, στην ιστορία των browsers, ο χαρακτηρισμός αυτός ανήκει δικαιωματικά και αποκλειστικά στον ΙΕ και κυρίως τον 6.

Αλλά μπορεί να φταίει που βρέθηκε μπροστά μου στο ξεκίνημα της προγραμματιστκής  μου καριέρας και ακόμα τον μνημονεύω βρίζοντας.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mpamps είπε

Κατά τη γνώμη μου, στην ιστορία των browsers, ο χαρακτηρισμός αυτός ανήκει δικαιωματικά και αποκλειστικά στον ΙΕ και κυρίως τον 6.

Αλλά μπορεί να φταίει που βρέθηκε μπροστά μου στο ξεκίνημα της προγραμματιστκής  μου καριέρας και ακόμα τον μνημονεύω βρίζοντας.

Μιλάμε για τους browsers που υπάρχουν σήμερα, o ΙΕ αντικαταστάθηκε απ'τον Edge. Μαύρα χάλια ήταν ο IE, δεν το συζητώ, πάντα απορούσα ποιοι τον χρησιμοποιούν, και κυρίως, Γιατί.😆

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

πάντα απορούσα ποιοι τον χρησιμοποιούν, και κυρίως, Γιατί.

Όλοι οι δημόσιοι υπάλληλοι σε πολλές (αν όχι όλες) χώρες της ΕΕ και (συνήθως) χωρίς άλλη επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου