Προς το περιεχόμενο

πόρτα και στο φουμπου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, manosx είπε

 Παντου υπαρχουν αξιολογα πραγματα, αρχειακα η αλλα, ακομα και ποστς στο facebook.

 

 Για να συνεχισουν λοιπον να υπαρχουν, πρεπει να υπαρχουν και εσοδα, ειτε με διαφημισεις ειτε με συνδρομες.

 

 Εφοσον λοιπον ειναι θεμα επιβιωσης οι διαφημισεις για τo facebook και το youtube, θα λαβουν τα μετρα τους.

 

 Οπως και εσυ θα λαβεις τα δικα σου.

 

 Το ηθικο highground φυσικα και το εχουν οι εταιριες, διοτι αυτες εχουν ενα προιον, το οποιο εσυ χρησιμοποιεις, δεν μπηκε ο Ζουκενμπεργκ στο site σου να δει κατι και εχει απαιτησεις.

 

 Φυσικα ομως ο καθενας κοιταει τα καλα και συμφεροντα, δεν κρινουμε.

 

 Κανε λοιπον οτι νομιζεις και τελειωσε.

 

δεν ισχύει αυτό το για να υπάρχουν θέλουν έσοδα.

Διότι πήγα και πήρα συνδρομή στους NYT και είδα μετα χαράς ότι και εκεί έχουν διαφημήσεις και τους έκοψα.

 

Εννοείται ότι θα κάνω ό,τι νομίζω.

Μη μου απαντάς όμως σαν να είμαι εγώ το πρόβλημα.

Αλλού είναι το πρόβλημα.

Και το ότι δεν ενοχλούνται άλλοι δημόσια (εδώ τουλάχιστον) δεν σημαίνει ότι κάτι γίνεται αποδεκτό.

 

2 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Α, και κάτι ακόμη. Η πληροφορία ότι υπάρχουν δυνητικώς προβλήματα στο νομικό πλαίσιο της Ευρωπαϊκής Ένωσης με τις τρέχουσες πρακτικές στο YouTube, γράφτηκε πρώτα από 'μένα, στο νήμα που κλειδώθηκε. Υπάρχει και πρόβλεψη για το συγκεκριμένο ζήτημα και την πιθανή έκβασή του, αλλά πάω και εγώ να αντισταθώ σε μία τυρόπιττα.

 

 

 

το θυμάμαι αυτό.

Όπως θυμάμαι επίσης ότι έγινα εδώ το κλωτσοσκούφι όταν είπα ότι έχω αντμπλοκερ.

(και σήμερα είμαι ο χαζός της παρέας που δεν έχει ακόμα κουλαντρίσει τους μπλόκερς του όσοι οι άλλοι που ΔΕΝ διαφωνούν ΦΑΝΕΡΑ)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dimsonic είπε

το θυμάμαι αυτό.

Ορθώς το θυμάσαι, αλλά καλό θα είναι και να το αναφέρεις, διότι (μια και εκφράζεις και παράπονο) κανείς δεν έχει γίνει περισσότερο κλωτσοσκούφι από 'μένα, επειδή έχω το χούγι να μιλώ για πράγματα που γνωρίζω πολύ καλά. Από εκεί και έπειτα, είναι μοιραίο ότι όποιος εκφράζει μία άποψη, μάλλον θα δεχθεί και κριτική - όπως δέχομαι και εγώ κριτική όταν λέω ότι ο χρόνος σας αξίζει περισσότερο από είκοσι σεντς την ημέρα.

 

Εδώ έχετε φτάσει να λέτε ποιος είναι ο καλύτερος (ή ο χειρότερος) browser επί της βάσεως του αν σας αφήνει να παραβιάζετε τους όρους χρήσης των υπηρεσιών που καθημερινά χρησιμοποιείτε, δηλαδή σα να λέμε ότι καλύτερα ηχεία είναι αυτά που με κάνουν να ακούγομαι σαν τον Frank Sinatra ενώ είμαι ντράμερ.

 

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, trolley είπε

 

 

Εδώ έχετε φτάσει να λέτε ποιος είναι ο καλύτερος (ή ο χειρότερος) browser επί της βάσεως του αν σας αφήνει να παραβιάζετε τους όρους χρήσης των υπηρεσιών που καθημερινά χρησιμοποιείτε, δηλαδή σα να λέμε ότι καλύτερα ηχεία είναι αυτά που με κάνουν να ακούγομαι σαν τον Frank Sinatra ενώ είμαι ντράμερ.

 

επ αυτού

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

Η λέξη-κλειδί είναι το "might".

 

περασαν κι όλας 19 λεπτά?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου