Προς το περιεχόμενο

Mistreated από σημερινή πρόβα


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζω κιθάρα σε αυτό το κομμάτι. Δεν τραγουδώ. Είναι από σημερινή πρόβα στο ωδείο.

 

 

 

  • Like 16

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να το πάρω στο δικό μου γκρουπ το κομματι αυτό, δλδ να το τραγουδώ, αλλά θα ήταν αδυνατο να παίζω κιθάρα ταυτόχρονα. Και το έσπρωξα στο παραδίπλα γκρουπ που παίζω κιθάρα μονάχα. 😀

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνάμε καλά είναι η αλήθεια. Σήμερα εμαθα ότι θα κάνουμε και συναυλία σε ένα σούπερ αρχαιολογικό χωρο, τον Ιούνη. Θα ανεβάσω τα συνήθη βίντεο…

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gkourmoul1 είπε

Περνάμε καλά είναι η αλήθεια. Σήμερα εμαθα ότι θα κάνουμε και συναυλία σε ένα σούπερ αρχαιολογικό χωρο, τον Ιούνη. Θα ανεβάσω τα συνήθη βίντεο…

 

Αυτά είναι καλό να ... Γίνονται! Τα άλλα μέλη της μπάντας είναι επίσης του ωδείου? Ωραίο αποτέλεσμα, επαγγελματικό. Θα είναι πολύ ωραίο λάιβ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι είναι μέλη του ωδείου και κάνουν μαθήματα εκεί, εκτός τον ντράμερ που πλέον είναι ο δασκαλος (20 χρόνος). Εγώ δεν κάνω πλέον μαθήματα (εκεί ξεκίνησα να μαθαίνω το 2017) αλλά συμμετέχω σε δυο γκρουπάκια. 30 μέτρα από το σπίτι μου είναι. Το ένα μου παιδί με ακόλουθα και φοιτά εκεί, ενώ το άλλο, ευελπιστώ να ακολουθήσει το πρώτο, που ακολουθεί εμένα 😄

  • Like 5

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου