Προς το περιεχόμενο

R.I.P. - Αντώνης Τουρκογιώργης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, pericles είπε

Μαλλον εχεις μπερδεψει το Κυτταρο με το Ροντεο.Οντως το ροντεο ειναι χαμηλοταβανο αλλα το κυτταρο ειναι ψηλοταβανο(θες σκαλα για να φτασεις το ταβανι του stage αλλα και του μαγαζιου .Εκει εχω περασει χιλιαδες ωρες (Κυτταρο ) ακουγοντας Socrates αλλα και Μπουρμπουλια (την μετεπειτα μπαντα του Διονυση Σαββοπουλου )

Το ροντεο ειναι παρα πολυ μικρος χωρος σε σχεση με το Κυτταρο .Δεν τρεχει τιποτα ομως απλως για αποκατασταση της πραγματικοτητας .😎

Πολυ σωστη παρατηρηση. Ροντεο.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/5/2024 στις 6:56 ΜΜ, LK είπε

Blues Hall το bar (αν θυμάμαι καλά το όνομα), ας το επιβεβαιώσουν οι εξ Αθηνών,  αν θυμούνται. 

Blues People.

 

Αντίστοιχη προσπάθεια με Half Note της τότε εποχής, αλλά εστιασμένη μόνο στο Blues. Κρατησε λιγο.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Shelter είπε

Blues People.

Nope. Το Blues Hall ήταν, στη λεωφόρο Αρδηττού 44. Ήταν ανοιχτό από το 1997 ως το 1999. Το 2006 ξανάνοιξε σαν Planet Music. H φωτό παρακάτω απ'το 2022 (Google Earth).

 

image.thumb.png.d9a9e4f08e1c39eb6a4adaecb2bad398.png

  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το έχω ξαναπεί.

Στην οργάνωση, ελάχιστοι με συναγωνίζονται στον Πλανήτη 😆.

Αυτό το business card holder το πήρα το 1993, και έχω μέσα από τότε ΤΑ ΠΑΝΤΑ  (μέρη που πήγα, συνεργάτες , τεχνικούς που χρησιμοποίησα κ.ο.κ.) μέχρι σήμερα .

Το dispute που είχαμε, μου το θύμισε και ανέτρεξα σε αυτό 😆

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, odis13 είπε

Ε βάλε ντε και το Cafe Americain που το έχεις απο πάνω, αλλο χαμένο διαμάντι αυτό...

Τωρα ειναι Ιατρείο ,οφθαλμολογικό αν θυμάμαι καλά, περνάω συχνα από εκει γιατί πλέον μενω Καλαμαρια😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LK είπε

Τωρα ειναι Ιατρείο ,οφθαλμολογικό αν θυμάμαι καλά, περνάω συχνα από εκει γιατί πλέον μενω Καλαμαρια😄

Καλά θυμάσαι, και εγώ Καλαμαριά μένω όταν είμαι Θεσσαλονική και περνάω απέξω συχνά. 😅

Σορρυ για το οφτοπικ.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου