Προς το περιεχόμενο

Νέο desktop PC


Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, LK είπε

Καλά και εγώ όταν καεί το αλλάζω.

Απλά να μην περάσει ρεύμα και σε τίποτα άλλο.Σταθερό ρεύμα,θερμοκρασίες,συντήρηση απο σκόνη μια φορά το 6μηνο και καλά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Θα καεί όμως και ποιος ξέρει τι θα πάρει μαζί του. 🤣

Απο το προφίλ που έχεις δείξει μέχρι τώρα κ τις απειλές που εκτοξεύεις όποτε είσαι πιεσμένος,το πιο πιθανό είναι να πάρει μαζί του αθώους περαστικούς.🤣

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MGs είπε

Απο το προφίλ που έχεις δείξει μέχρι τώρα κ τις απειλές που εκτοξεύεις όποτε είσαι πιεσμένος,το πιο πιθανό είναι να πάρει μαζί του αθώους περαστικούς.🤣

Σκέφτομαι να το αλλάξω. Θα το σκεφτώ κι άλλο και ίσως να πάρω κάνα corsair 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

To κρίσιμο σε αυτό το Pc , είναι η τιμή του.

Αφού και ο 5600G είναι καλός από ό,τι λέτε, όλα καλά 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, MGs είπε

Δεν εχω βαλει ποτε amd.intel  i5 εναν καλό πάντα για εμένα,φτάνει και περισσεύει.

Εμένα όλα τα συστηματα μου σχεδόν intel i5 έχουν διαφόρων γενιών (έχω και i3 τελευταίας γενιάς) ......αν το πάρω  συτό θα είναι ο πρώτος ryzen.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 minutes ago, LK said:

To κρίσιμο σε αυτό το Pc , είναι η τιμή του.

Αφού και ο 5600G είναι καλός από ό,τι λέτε, όλα καλά 😁

Αν πάντως η τιμή είναι το μόνο κριτήριο, ρίξε και μια ματιά στα έτοιμα desktop PCs στο Skroutz. Έχει και σε άλλα μαγαζιά μηχανήματα με τον ίδιο επεξεργαστή και main specs και σε ακόμη χαμηλότερη τιμή. Όχι πολύ χαμηλότερη αλλά είδα ένα 10% κάτω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, TakisB είπε

Αν πάντως η τιμή είναι το μόνο κριτήριο, ρίξε και μια ματιά στα έτοιμα desktop PCs στο Skroutz. Έχει και σε άλλα μαγαζιά μηχανήματα με τον ίδιο επεξεργαστή και main specs και σε ακόμη χαμηλότερη τιμή. Όχι πολύ χαμηλότερη αλλά είδα ένα 10% κάτω.

Δωσε Link να τω δω αν είναι.Αυτό που βρήκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μη θεωρείται διαφήμιση, προφανώς δεν έχω σχέση με κανένα από τα μαγαζιά.

 

https://www.skroutz.gr/s/45340683/QUIX-Starter-PC-Desktop-PC-Ryzen-5-5600G-16GB-DDR4-512GB-SSD-No-OS.html

https://www.skroutz.gr/s/48557074/Vengeance-Edge-V4-Desktop-PC-Ryzen-5-5600G-16GB-DDR4-512GB-SSD-No-OS.html

 

Και αυτό επειδή είπες ότι δεν σε νοιάζει ο σκληρός, αυτό έχει 256άρι SSD.

 

https://www.skroutz.gr/s/50363334/Intra-Business-Free-Desktop-PC-Ryzen-5-5600G-16GB-DDR4-256GB-SSD-No-OS.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου