Προς το περιεχόμενο

Ανάλυση κομματιού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru
9 ώρες πριν, Nestoras είπε

Άδειοι τενεκέδες;

 

μπαααα... original τσόκαρο mahogany καλό για τραπ(;)... 🤫

 

la-haye-de-routot-8014-5_w1200.webp.fa1e7a14abc0f201c948b8fbbdb97ddc.webp

  • Χαχα 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, npap είπε

μπαααα... original τσόκαρο mahogany καλό για τραπ(;)...

Θεωρεις, αν καταλαβαινω καλα, οτι η Μαρινα Σαττι ειναι τσοκαρο και οτι σε πολυ λιγο χρονο δεν θα ασχολειται κανεις μαζι της. Σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/5/2024 στις 12:15 ΠΜ, Terry RoscoeBeck5 είπε

Βλέπω ότι το Ζάρι σας έχει "σημαδέψει". Δεν μπορείτε να το αποχωριστείτε. Τελικά είχε απόλυτο δίκιο ο @Jazzjoker... Μέχρι το 2026 θα πάει αυτή η δουλειά.

Αφού κάναμε sticky το θέμα. Τι το κλείδωσες και εσυ?

 

Στις 16/5/2024 στις 12:15 ΠΜ, Terry RoscoeBeck5 είπε

ελπίζω ο @cos_dr που είναι "κοντινός" της, να την πείσει να κατέβει και του χρόνου, έτσι ώστε η συζήτηση να παραταθεί ως το 2027 (και λίγο λέω).

Ο @cos_dr έτοιμος μάνατζερ.

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, methylene blue είπε

Θεωρεις, αν καταλαβαινω καλα, οτι η Μαρινα Σαττι ειναι τσοκαρο και οτι σε πολυ λιγο χρονο δεν θα ασχολειται κανεις μαζι της. Σωστα;

Ειπε ο άνθρωπος κάτι τέτοιο?Απλά ο Npap ήταν κουρασμένος απο το στούντιο και εκεί που χασμουριόταν και τον έκοβαν τα παπούτσια,έψαχνε εναλλακτική να συνδυάσει,άνεση στα παλία του υποδήματα και μουσική.

Ο Nestoras είναι ο προσωπικός του τσαγκάρης και παίρνει γνώμες.

Πραγματικά τώρα,πάτε να συναγωνιστείτε στην τρέλα,ανθρώπους που γεννήθηκαν μέσα σε αυτή?

 

Επεξεργασμένο από MGs
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Δεν ήξερα ότι η Σάττι είναι και ηθοποιός. Και όμως, ορίστε 16 χρόνια πριν από το μακρινό 2008

 

 

Μάλιστα. Μετά την τρομερή της επιτυχία στο γυαλί και τον φρέσκο πανωλεθρίαμβο στην γιουροβύζγιων, το μόνο που της απομένει είναι να ανοίξει OF. Θα με συγχωρέσετε οι νέοι, αλλά πάω να ξαναπλύνω τα αυτιά μου με το Three of a perfect pair.

Επεξεργασμένο από kwstas79
  • Χαχα 1

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
42 λεπτά πριν, MGs είπε

Ειπε ο άνθρωπος κάτι τέτοιο?Απλά ο Npap ήταν κουρασμένος απο το στούντιο και εκεί που χασμουριόταν και τον έκοβαν τα παπούτσια,έψαχνε εναλλακτική να συνδυάσει,άνεση στα παλία του υποδήματα και μουσική.

Ο Nestoras είναι ο προσωπικός του τσαγκάρης και παίρνει γνώμες.

Πραγματικά τώρα,πάτε να συναγωνιστείτε στην τρέλα,ανθρώπους που γεννήθηκαν μέσα σε αυτή?

 

γι αυτό σ αγαπάω... με έκανες να γελάσω και αποσόβησες μια απάντηση μου εν θερμώ στον τύπο, που θα πυροδοτούσε νέο κύκλο αντιπαράθεσης παράλληλο στον ήδη κλεισμένο (και πλέον βαρετό πλην του χιούμορ που πηγάζει εξ αυτού ως αιτιατό)...😇

 

 

  • Ευχαριστώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, npap είπε

γι αυτό σ αγαπάω... με έκανες να γελάσω και αποσόβησες μια απάντηση μου εν θερμώ στον τύπο, που θα πυροδοτούσε νέο κύκλο αντιπαράθεσης παράλληλο στον ήδη κλεισμένο (και πλέον βαρετό πλην του χιούμορ που πηγάζει εξ αυτού ως αιτιατό)...😇

😘 και γω σε αγαπώ και το ξέρεις!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου