Προς το περιεχόμενο

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΚΙΘΑΡΑΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδία, θέλω να φτίαξω μια ηλεκτρίκη κιθάρα τύπου ibanez αλλά δεν βρίσκω πουθενά, σε όλα τα site πουλάνε μέρη της fender kαι της gibson. :cry: :cry:

Που μπορώ να βρώ αν ξέρετε.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα,

 

τσεκαρε εδω . ειναι κιτ της καρβιν και εχει ταστιερα απο εβενο.σε πολυ δελεαστικη τιμη . υπαρχει και κιτ με τρεμολο αλλα δεν το εχω βρει τσεκαρε εδω πρωτα.

 

http://www.musik-schmidt.de/osc-schmidt/catalog/carvin-gk1-bolt-guitar-kit-p-15785.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα' date='

 

τσεκαρε εδω . ειναι κιτ της καρβιν και εχει ταστιερα απο εβενο.σε πολυ δελεαστικη τιμη . υπαρχει και κιτ με τρεμολο αλλα δεν το εχω βρει τσεκαρε εδω πρωτα.

 

http://www.musik-schmidt.de/osc-schmidt/catalog/carvin-gk1-bolt-guitar-kit-p-15785.html[/quote']

 

Vagabond εμένα με ενδιαφέρει κιθάρα με δύο humbukers χώρις pickard και τέτοια :wink: :wink: Βασικά ο στόχος μου είναι να φτιάξω μια σαν αυτην www.ibanezregister.com/.../JPM-body-front1.jpg :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμμμμ,

 

κοιτα , αν εισαι της πατεντας ρουτερακι ανοιγεις χωρο και βαζεις κλασσικο κονφιγκουρατιον ιμπανεζ με 2 διπλους και εναν μονο.ειχεις ομως τα εξοδα για νεο καπακι.αν παραφτα δεν σε ενδιαφερει το οικονομικο θα συμφωνισω με τον προλαλισαντα σχετικα με την warmoth.ειναι κορυφη σε ποιοτητα και φτιαχνεις οτι μα οτι θελεις.απλα ειναι λιγο αναπηρος ο τροπος παραγγελιας απο αυτους , κατα τα αλλα tottaly pro.

παντως εχω αγορασει και απο τα δυο καταστηματα που σου εχω προτεινει και στα συνηστω ανεπυφιλακτα.

επισης υπαρχει και η us custom guitars . ειναι λιγο ποιο τσιμπιμενος απο warmoth αλλα εχω ακουσει καλα λογια και για αυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μεταχειρισμένα στο κατάστημα που σου έστειλα. Ούτε και όλα τα αντικείμενα στο ebay είναι μεταχειρισμένα

 

Sorry, εγώ μίλαγα για το ebay

 

EDIT:Ξέρω ότι πολλά στο ebay δεν είναι μεταχειρισμενα αλλά γενικότερα είναι μεταχειρισμένα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου