Προς το περιεχόμενο

Πωλειται ....SENDER Telakaster!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο στα εγγόνια ανήψια κτλ κτλ που στο έτος 2007 ακόμα δεν έχουν μάθει τι θα πει internet και δυνατότητα εκτίμησης της εμπορικής αξίας ενός αντικειμένου... Αυτά τα άτομα πρέπει να εκδόσουν ένα πιστοποιητικό βλακείας και η αγορά από αυτούς να θεωρείται ποινικό αδίκημα(κλοπή)...

Τι να πω....

Superfunk έχεις μήπως καμία γιαγιά απ' την Πόλη που κάνει fenderοξόρκια?

 

Υ.Γ. Κάλλιστα τώρα θα μπορέσουν να αγοράσουν ένα παπί χωρίς φρένα, με τρύπια εξάτμιση και διαλυμένη μηχανή. Σε ξεγέλασαν θα μπορούσες και εσύ να το αγοράσεις αν κρατούσες τα λεφτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγραφε η αγγελια στη ΧΕ της Τεταρτης...

 

παιρνω που λετε τηλ. και μια συμπαθεστατη κυρια με περισση ευγενια απαντα στην ερωτηση μου "περι τινος προκειται?"

 

"ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΕΛΑ ΠΑΡΤΗΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ 76 ΚΑΙ Ο ΓΥΙΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ"!!!!

 

 

με ταχυτητα superman' date='οξυδερκεια samurai, κ....φαρδια Βαμβακούλα,πονηρια ΑΛΕΠΟΥΣ και 350 ευρω αργοτερα

 

she....

 

8365467231bc5033750fd473dba92b2aa29c32f325a8baa1baa207472abcccd7d64b3c3c.jpg

 

is MINE!!! :lol:

 

 

 

ρε......μπας κι όποιος την αγοράζει τα...κακαρώνει ????

Κάτι σε twilight το όλο concept μου φέρνει..... 8)

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ ΑΠΛΗΣΤΕ ΑΜΑΡΤΩΛΕ ΦΕΝΤΕΡΙΑΡΗ!!! :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι φριχτός ταφογδύτης :lol: :lol: :lol: αλλά τ'αξίζεις που σου κάθεται η μπίλια...

 

Welcome back. :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στα εγγόνια ανήψια κτλ κτλ που στο έτος 2007 ακόμα δεν έχουν μάθει τι θα πει internet και δυνατότητα εκτίμησης της εμπορικής αξίας ενός αντικειμένου... Αυτά τα άτομα πρέπει να εκδόσουν ένα πιστοποιητικό βλακείας και η αγορά από αυτούς να θεωρείται ποινικό αδίκημα(κλοπή)...

Τι να πω....

Superfunk έχεις μήπως καμία γιαγιά απ' την Πόλη που κάνει fenderοξόρκια?

 

Υ.Γ. Κάλλιστα τώρα θα μπορέσουν να αγοράσουν ένα παπί χωρίς φρένα' date=' με τρύπια εξάτμιση και διαλυμένη μηχανή. Σε ξεγέλασαν θα μπορούσες και εσύ να το αγοράσεις αν κρατούσες τα λεφτά...[/quote']

 

Ακριβως,αλλα οπως ελεγε και ο μεγας Χατζηδακης το μεγαλυτερο αδικημα ειναι η ΒΛΑΚΕΙΑ & δεν συγχωρειται με ΤΙΠΟΤΑ :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:evil: :evil: :evil:

 

Να σου πω. Μιας και έχεις τοοοοσες fender tele και 1-2 jag (αν δεν απατώμαι), δεν μου το χαρίζεις το μπαούλο; (ακούς εκεί ξέπεσες στις sender τώρα.... ) :P :P

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως,αλλα οπως ελεγε και ο μεγας Χατζηδακης το μεγαλυτερο αδικημα ειναι η ΒΛΑΚΕΙΑ & δεν συγχωρειται με ΤΙΠΟΤΑ :lol:

 

ορθογραφία παιδιά...ορθογραφια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρέ...Και καλά για τους τόνους... :)

 

/offtopic/ Όταν σε 20 χρόνια θα γραφουμε μονο με γιότα και όμικρον....θα μας παρακαλατε να σας μαθουμε.....:lol: /offtopic/

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως για το "Χατζηδάκης" το είπε.

 

Ευτυχώς είναι το μόνο ορθογραφικό λάθος μέσα στο Noiz.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου