Προς το περιεχόμενο

Παίζει κανείς με τα νύχια ? Τι κάνετε σε σπάσιμο ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρώτα καμιά γυναίκα, αυτές ξέρουν πολλά γιατροσόφια.

Εγώ πάντως προτείνω κόλλα εποξική, αθάνατα πράματα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....δεν παίζει....έφαγα ράγισμα/σπάσιμο μέχρι την αρχή του,οπότε αναγκαστικά το έκοψα....τώρα παίζω τη φραγκοσυριανή σε τέμπο 10,μία χορδή,σε πέντε τάστα..(ότι βγεί) :cry:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να κολλήσεις ψεύτικα νύχια ρε Μήτσο, μην φοβάσαι, δεν θα το πω σε κανέναν!

Χωρίς πλάκα, υπάρχει μια ειδική μαλακία, σαν πλαστελίνη κάπως, που κολλάς τα νύχια αυτά. Όχι δεν κάνω πιάτσα Συγγρού, από κλασικό κιθαρίστα τα ξέρω αυτά.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μάθε ρε Κωστή λεπτομέρειες απο το φίλο σου γιατι δε μπορώ κάθε φορά που χάνω νύχι να τρελλαίνομαι.Είχα παραγγείλει απο Αμερική κάτι fingernails αλλά είναι ξένο σώμα,δεν γίνεται τίποτε....και όποιος άλλος εδώ γνωρίζει κάτι και θέλει,ας πεί..... :roll:

 

 

 

 

...Ρε ???? τα ψεύτικα είναι χρωματιστά ??? (έχω κάτι τζίν φουστίτσες μούρλια) :lol: :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν μου σπάει το νύχι πέρνω λίγη από την πολύ δυνατή κόλλα και του βάζω επάνω.Συνήθως όμως μου σπάει τελείως οπότε περιμένω μέχρι να ξαναμεγαλώσει.

Ο δάσκαλός μου λόγω συναυλιών κλπ δεν γίνεται να παίξει με σπασμένο νύχι οπότε μου λέει πως και αυτός και όλοι όσοι είναι να παίξουν σε συναυλία και έχουν τέτοια προβλήματα πηγαίνουν σε μανικιουρίστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....κατάλαβα.....πήραμε τον πούλο μέχρι να ξαναμεγαλώσει......

Τρώμε γάλα,αυγά,τυριά για να το επιταχύνουμε,και παίρνουμε και 5 κιλούμπες δώρο...... :cry:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sammy μ'έστειλες αδιάβαστο.... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Στη δουλειά μου σπάνε συνήθως.....

"ΟΛΟΙ ΑΚΙΝΗΤΟΙ !!!!! ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΕΝΑ ΝΥΧΙ !!!!! ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΕΘΑΝΕ !!!! " :lol: :lol: :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου