Προς το περιεχόμενο

SX guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εlavd' date=' δεν ανεβαζεις και κανενα κλιπακι με ριφιες με αυτην την κιθαρα?[/quote']

 

Μάλλον στον Exarho απευθύνεσαι... :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εlavd' date=' δεν ανεβαζεις και κανενα κλιπακι με ριφιες με αυτην την κιθαρα?[/quote']

 

Μάλλον στον Exarho απευθύνεσαι... :lol:

 

ωπα..ναι :oops: :oops:

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ενας μαθητης μου μια μαυρη SX (strat) με τρεις μονοπηνιους και επισης εναν 10w combo SX που χρησιμοποιει για διαβασμα.

 

την ειχε αγορασει τυχαια ο πατερας του για να μαθει. δεν ειχα δωσει σημασια αλλα ....η κιθαρα αυτη....G @ M @ E I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

.......αφου σκεφτομαι να χτυπησω μια και να ακυρωσω την αποφαση μου για νεα στρατ....σας μιλαω ειλικρινεστατα....ειναι....ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρχε στο βιντεακι με την sx παιζεις? απο που την εχεις παρει? ο μαθητης μου παντως (τον πηρα μολις τηλεφωνο) απο το μοναστηρακι την πηρε..

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρχε στο βιντεακι με την sx παιζεις? απο που την εχεις παρει? ο μαθητης μου παντως (τον πηρα μολις τηλεφωνο) απο το μοναστηρακι την πηρε..

 

Ναι και εδω με την ιδια

http://www.box.net/shared/6o5haef272

 

την πηρα απο ebay. :wink:

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερουμε αν αυτος στο μανστηρακι εχει τετοιες αυτη τη στιγμη? 2 θελω.αυριο κιολας αν εχει.οποιος μενει κοντ στο μοναστηρακι και μου τις στειλει , κερδιζει 1 μπουκαλι j.walker στο μαγαζι που δουλευω το καλοκαιρι.hehe!!

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου