Προς το περιεχόμενο

audio buddy


gmoll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σκεφτομαι να αγορασω προενισχυτη μιας και η καρτα μου (maya44 mk2) δεν μου δινει επαρκες σημα.κλινω προς audio buddy αλλα αν καποιος εχει να προτινει κατι καλυτερο (σε αναλογη τιμη) θα ημουν υποχρεος.

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ ευχαριστω για την βοηθεια σου.εχω ψιλομπερδευτει με art tube mp και εναν ''λαμπατο'' αλα behringer αλλα μαλλον θα ακολουθησω την συμβουλη σου.thanks

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ ευχαριστω για την βοηθεια σου.εχω ψιλομπερδευτει με art tube mp και εναν ''λαμπατο'' αλα behringer αλλα μαλλον θα ακολουθησω την συμβουλη σου.thanks

 

Presonus Tubepre. :wink:

 

Λίγα παραπάνω λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dienekes εψαξα στο google για την λυση που μου προτεινες και η αληθεια ειναι οτι οι κριτικες απο εμπειρα περιοδικα ειναι θετικοτατες.ωστοσο του δινουν μια κλιση προς προενισχυτη μικ και οχι τοσο κιθαρας που για μενα ειναι σημαντικοτερο.το λεω αυτο επειδη δεν εχω μονωση στο χωρο (περα απ την μπαλκονοπορτα...)οποτε η χρηση μικ ειναι περιορισμενη.επισης απο οτι ειδα πωλειται μονο on-line και αν και μοιαζει λιγο παλιομοδιτικο αισθανομαι πιο ασφαλης με κατι που μπορω να δω και να ακουσω.παρολα αυτα σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου.

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Tubepre είναι μια χαρά σαν DI box για κιθάρα ή μπάσσο. Καταλαβαίνω την ανάγκη σου να πάρεις κάτι που θα το "δεις μπροστά σου", η επιλογή είναι δική σου φυσικά. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

σκεφτομαι να παρω το audiobuddy για φιλο μου ο οποιος εχει ακουστικη κιθαρα και μικροφωνο.

 

το εχει δοκιμασει κανεις με ακουστικη?

 

εχει διαφορα αισθητη το audiobuddy απο τους προενισχυτες μιας φτηνης κονσολας στα ιδια περιπου χρηματα?

 

τα πιεζοηλεκτρικα που εχουν οι ακουστικες κιθαρες τι τιμες περιπου αντιστασης εχουν ? ειναι hi z ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω γραφω με audio buddy και πικνωτικο,ακουστικες κιθαρες και φωνες και ειναι μια χαρουλα :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου