Προς το περιεχόμενο

αυτος ειναι ηχος... - keziah jones


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

μεχρι κ χτες το βραδυ ο εν λογω καλλιτεχνης μου διεφευγε..παλι καλα που υπαρχει κ ο elavd, διοτι περα απο καλο ψαχτηρι ακουει κ ωραια μουσικη :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το κομμάτι καθώς και το "Where is life" από τον ίδιο δίσκο είναι κομμάτια που ακούω τα τελευταία 14 χρόνια ανελλιπώς χωρίς να τα βαριέμαι ποτέ!!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

beautiful emily επίσης κομματάρα... πραγμτικά ο τύπος είναι φανταστικός..όταν τον είχα μάθει είχα πάθει σοκ...μακάρι να είχαμε όλοι το μισό του ταλέντο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μπορεί και στη μουσική να υπάρχουν αλλεργικές αντιδράσεις όπως και στα τρόφιμα!. Όσο καλός και να είναι, εγώ κατάφερα να ακούσω το μισό και νοιώθω σωματικά άρρωστος. :D Δέν τον αντέχω με τίποτα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μπορεί και στη μουσική να υπάρχουν αλλεργικές αντιδράσεις όπως και στα τρόφιμα!. Όσο καλός και να είναι' date=' εγώ κατάφερα να ακούσω το μισό και νοιώθω σωματικά άρρωστος. :D Δέν τον αντέχω με τίποτα :D[/quote']

 

8O 8O

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος έχει το ρυθμό στο αίμα του όπως άλλωστε και όλοι οι μαύροι καλλιτέχνες!!

 

Έτσι! Vox->καλώδιο->κιθάρα->δάχτυλα και the rest is history! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το κομμάτι καθώς και το "Where is life" από τον ίδιο δίσκο είναι κομμάτια που ακούω τα τελευταία 14 χρόνια ανελλιπώς χωρίς να τα βαριέμαι ποτέ!!!!

 

καλα ρε ηλια και μας τον γνωριζεις τωρα; 8)

α ρε ηλια εχεις γουστο!!και ακουσα και τον ηχο με τον ..VOX και μου αναψες φωτιες τωρα! :lol: (δεν εχω παιξει ποτε στην ζωη μου με vox)

φοβερος παιχτης και φοβερος ηχος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος έχει καλύτερα βαφτίσει το πρωσοπικό στυλ μουσικής του με τον πρωτότυπο τίτλο "BLUFUNK".

 

Το Wikipedia αναφέρει για τον δίσκο του "Blufunk is a fact":

"He describes his musical style as “Blufunk”, which is a fusion between raw blues elements and hard, edgy funk rhythms. Also his African roots and soul music can be considered a major influence on his sound."

 

BlufunkIsAFact.jpg

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Keziah_Jones

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου