Προς το περιεχόμενο

ΣΩΣΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι. την εχω καλεσει. και ναι' date=' οντως ηρθε. δεν ξερω, ισως ειμαι τυχερος. παντως μια - δυο φορες που βγηκα εξω απο τα ρουχα μου και αναγκαστηκα να την καλεσω ηρθε.

[/quote']

 

Λοιπόν εγώ είμαι Σεπόλια. Με το μετρό (που δεν έχει και παρκινγκ) έχουμε τραγικό πρόβλημα. Δεν μπορείς να φανταστείς που σκαρφαλώνουν τα αυτοκίνητα! Σαν τα κατσίκια να φανταστείς. Ε από τις 10 φορές που θα καλέσουμε τροχαία, αν έρθει 1 άντε 2 καλά θα είναι. Και που έρχονται όμως τπτ. Ούτε κλίση!!!!! Απλά κοιτούν πάνω κοιτούν κάτω και φεύγουν!

Πάλι καλά που συνέχισε το μετρο προς περιστέρι μεριά και κάπως έσπασαν τα πολλά αυτοκίνητα. Κάπως όμως όχι τελείως!

 

Ε πείτε μου κιόλας, 2-3 κλασικοί που κλίνουν παρκιγκ και μπάρες για άτομα με ειδικές ανάγκες (και αυτοί το κάνουν επαναλλειμένως), τους σπας όλα τα τζάμια, για δεν τους τα σπας;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γενικα δεν ειμαι πολυ αυτων των τακτικων...

και φυσικα δεν ξερω ποια ειναι η λυση.

ισως το να τους σπασεις τα τζαμια θα τους κανει να ξυπνησουν απο το ληθαργο της λαλακιας και να μην το ξανακανουν...θα σε γελασω και δεν το θελω. :lol:

 

 

υγ. ειμαστε και (σχετικα) γειτονες. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ υποστηρίζω τέτοιες πρακτικές, εκτός ίσως από τα αυτοκόλλητα που δεν προκαλούν και κάποια ζημιά, λίγο ρόμπα να σε κάνουν ναι. Αλλά όταν είναι 2-3 κλασικοί σου λέω, δεν σου ανάβει τα λαμπάκια; Μέχρι και μπροστά από συνεργεία τα βάζουν, οπότε καταλαβαίνεις τι γίνεται, όταν το μεσημέρι πάνε να φύγουν!

 

 

 

¶σχετο αλλά από που είσαι;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε από τις 10 φορές που θα καλέσουμε τροχαία' date=' αν έρθει 1 άντε 2 καλά θα είναι. Και που έρχονται όμως τπτ. Ούτε κλίση!!!!! [/quote']

 

Oύτε 2-3 μοίρες δεν τα γέρνουν? :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε boukaw7 καταλαβαινω απολυτα αυτο που λες, γιατι εχω δει και εγω αρκετους γραφικους τυπους που παντα κανουν τα ιδια. απλα δεν ξερω ποια θα ηταν η σωστη αντιμετωπιση του προβληματος.

 

¶σχετο αλλά από που είσαι;

 

μενω κοντα στην φωκιωνος νεγρη. (οχι, οχι δεν ειμαι το ρεμαλι :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου