Προς το περιεχόμενο

Τελείως κουλό...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρώτον δεν είμαι καθόλου υπερβολικος, πήγαινε μια βόλτα απ'το μαγαζί και θα καταλάβεις... :D

Δεύτερον, όντως μας έβαλε χέρι επειδή δεν στηρίζουμε τη μουσική βιομηχανία στον τόπο μας και άλλα τέτοια κουραφέξαλα...

Και τρίτον, δεν τον κατηγορώ εμέσως, του τα 'χω πει ευθέως και για τις τιμές του και για την αντιμετώπισή του σε ορισμένα ζητήματα, και το γραφω το post εξ'αιτίας των τρομερών ατακων που πετάει ο τύπος αλλα και για να δείξω ένα παράδειγμα της ασχετοσύνης που υπάρχει στο Ελλάντα.... :lol: :lol: :lol:

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το λεω αυτο γιατι οπου και να παω τετοια ασχετοσινη δεν υπαρχει ποσο μαλλον σε αυτον που ειναι και απο τα γνωστοτερα καταστηματα στην ελλδα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την άποψή σας δηλαδή θα έπρεπε να το βουλώνουμε και να μην λέμε τίποτα στα στραβά αυτού του τόπου. . Ωραία άποψη, πως δεν το είχα σκεφτεί νωρίτερα να την ακολουθήσω.

Ελλάδα, χώρα των βουλευτών και των δημόσιων υπάλληλων.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και ασχετοσύνη και γαιδουριά και εμπαικτική διάθεση απο πολλά μαγαζιά δυστυχώς...τα έχουμε πεί πάρα πολλές φορές Αναστάση,απλά και μόνο να διαβάσεις παλαιότερα θρέντς θα βαρεθείς να γελάς.....τώρα να είμαστε όλοι υπερβολικοί......ξέρω γώ...το ανέκδοτο με αυτόν που πάει ανάποδα στην εθνική το θυμάσαι ? ακούει στο ραδιόφωνό "προσοχή φίλοι οδηγοί,τρελλός οδηγός βρίσκεται στο αντίθετο ρεύμα της Αθηνών Λαμίας,κι αυτός λέει " χε χε ..... τι ένας ρε.....χιλιάδες είναι " Το τρελλός δεν είναι για σένα,να εξηγούμαστε.... 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw, υπαρχει videaki στο youtube απο αττικη οδο, οπου ενας παει στην ψυχρα με το αυτοκινητο στην αριστερη λωριδα ΑΝΑΠΟΔΑ γιατι εχασε την εξοδο.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά,

Μη γενικεύουμε. Τελικά, υπάρχουν και κάποιοι που προσπαθούν να είναι σωστοί.

Πολύ πρόσφατα ανακάλυψα -ευτυχώς- έναν.

Είναι ένα κεντρικότατο κατάστημα στην Αθήνα.

Μου έκανε προσφορά για ένα ζευγάρι active ηχεία, ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ από τον THOMANN. Για την κονσόλα (άλλη μάρκα) μου έκανε σχεδόν την ίδια τιμή με τον Thomann. Βέβαια, αυτό δεν ισχύει για όλες τις μάρκες. Είναι θέμα τι πολιτική ακολουθεί ο κάθε αντιπρόσωπος και τι σχέση έχει το κάθε κατάστημα μαζί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου