Προς το περιεχόμενο

Ιδρώτας και Ηλεκτρονικά τύμπανα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους/ες.

 

Έχω μια ερώτηση για σας: Τώρα το καλοκαίρι αν κάτσω στα τύμπανα για πάνω από μισάωρο υδρώνω σαν άλογο (=πάρα πολύ) με αποτέλεσμα να στάζω σαν ντουζιέρα πάνω στο υπέροχο ταμπούρο- με διχτάκι- της ηλεκτρονικής μου drum. Πιστεύετε ότι η εταιρία το είχε προβλέψει αυτό όταν έφτιαχνε το ταμπούρο; Αν όχι πιστεύετε ότι θα προκύψει πρόβλημα εν καιρώ; Κι αν ναι εν πόσω; Τι να κάνω για να αποφύγω αυτή τη δυσάρεστη κατάσταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το ph του ιδρώτα σου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πλάκα κάνω δεν ξέρω τι μπορεί να πάθει,φαντάζομαι να μην πάει ο ιδρώτας στους αισθητήρες του τύμπανου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε ανεμιστήρα να σε βαράει, πάρε και καμιά πετσέτα κοντά να έχεις ...

 

Δε γνωρίζω αν θα πάθει τίποτα το διχτάκι, μπορεί να πάθει μέσα τίποτα το trigger ίσως - το ίδιο το διχτάκι δεν έχει πρόβλημα, αφού για να το καθαρίσεις μπορείς να το βγάλεις και να το βάλεις στο πλυντήριο (έτσι έχω διαβάσει από πολύ κόσμο σε άλλο forum) ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ian paice των purple καποτε δηλωσε οτι το πιο δυσκολο πραγμα που αντιμετωπιζε ωσ νεος τοτε drummer δεν ηταν η κουραση των live ουτε η ενταση ή κατι τετοιο...Ηταν ο ιδρωτας που επεφτε στα ματια του και που φυσικα δεν ειχε την δυνατοτητα να σκουπισει!!! Σε επομενες συναυλιες θα παρατηρησεις οτι φοραει μπαντανα στο κεφαλι.Think about it...ισως σε βοηθησει κατι τετοιο.

 

8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου