Προς το περιεχόμενο

slow blues(mp3 clip wih gibson)


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

edit!!!:αφηρημενος οπως παντα ξεχασα οτι εχω αλλαξει το ενα μεγαφωνο στην καμπινα μου και οτι ηχογραφησα με ενα eminence governor και οχι celestion greenback οπως ειχα γραψει στην αρχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος ο παιχτης :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Μετα το Missisipi η Κερκυρα βγαζει τους πιο πολλους μπλουζιστες :lol: :lol: :lol:

 

Μια παρατηρηση επειδη το εχεις.......βαλε περισσοτερο νευρο...... :wink: :wink: :wink: :wink:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος ο παιχτης :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Μετα το Missisipi η Κερκυρα βγαζει τους πιο πολλους μπλουζιστες :lol: :lol: :lol:

 

Μια παρατηρηση επειδη το εχεις.......βαλε περισσοτερο νευρο...... :wink: :wink: :wink: :wink:

 

πλακα πλακα πολλοι (..και καλα) μπλουζιστες εχουμε μαζευτει απο κερκυρα ε; :lol:

 

το νευρο χρειαζεται παντα εννοειται αλλα σε κατι τετοια slow blues οντως πολλες φορες δεν μου βγαινει τοσο πολυ οπως θα μου εβγαινε ισως σε ενα shuffle κτλ..

παντως ειμαι μαζι σου..την κιθαρα πρεπει να την ..κοπανας..και οχι να την χαιδευεις...με ..πιανεις ε? 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου