Προς το περιεχόμενο

Προς όλους


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο το site δέν έχει πολιτικό χαρακτήρα και απαγορεύεται η ανάπτυξη πολιτικών θεμάτων , θα ήθελα να μου πέι κάποιος τί θέλει ένα τέτοιου είδους avatar όπως του kwstas79 στο site ? Ευχαριστώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορεί να πίνανε μαζί μπύρες στο Μπουγκερτσχάγκεν, μαζί με τον Model, τον Wenck, Guderian, Paulous, Himler, Fegelein, Borman, Richthofen, κ.α από την παλιοπαρέα των μισητών Φασιστών! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πάντως ναι είναι ολίγον προκλητικό, αν και χωράει πολύ κουβέντα ο Β' παγκόσμιος, γιατί τα γεγονότα δεν έχουν καμία σχέση με τους πραγματικούς στόχους,

Και δεν νομίζω ότι είναι πολίτική αυτό μετά 70 χρόνια! Μάλλον κάτι ψόφιο είναι. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήραν τ' @@ μου φωτιά μήτσε.

Να στα αερίσω?(ατάκα Metalira:δε μου αερίζεις τα @@ λέω εγώ?) :lol:

 

Ούτε και γω διακρίνω κάτι στο avatar του κώστα.Το μόνο που μπορεί να σε ενοχλεί είναι ότι έβγαλε τις γκόμενες και έβαλε έναν γερμανό που πίνει κάτι και κάποιος από πίσω του λέει βγάλε το σκασμό και πίνε :idea:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου