Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτές Carvin?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tι γνώμη έχετε για τους ενισχυτές carvin? και ποια σειρά είναι καλή?

 

τερμα 'ξεροι' ενισχυτες.ομορφο γκαζι για metaλ κλπ...οχι fοcused καπου

 

η legacy αξιζουν και τα καινουρια v1(an δεν κανω λαθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σίγουρο είναι πως πρόκειται για για ενισχυτές πολύ καλά κοστολογημένους, ειδικά για τα αμερικάνικα δεδομένα...

 

Ακόμα και οι λίγοι που τους φέρνουν στην Ευρώπη πάντως έχουν λογικές τιμές, πολύ πιό συμφέρουσες από μοντέλα ανάλογου "κυβισμού" των πιο παραδοσιακών δυνάμεων του χώρου... :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον V3 εχω ακουσει και μαλλον ριχνει στ'αυτια πολλων αλλων κεφαλων στα λεφτα αυτα. Τα sola του δεν μου τρελαναν γιατι ειναι πολυ ξερος και δεν βγαζει τα γλιτσοσκασιματα της πενας τοσο αλλα εχει ωραιο sustain. γενικα ειναι ωραιος ενισχυτης και με αρκετο χρησημοποιησιμο γκαζι(χωρις να μπουκωνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πιο καλοι ενισχυτες της carvin ειναι ο legacy και ο belair.Εχω τον legacy ο οποιος ειναι απο τους πιο καλους ενισχυτες που εχω παιξει, ειναι κατι μεταξυ

carvin x100b kai bogner xtc.O v3 δεν μου αρεσε τοσο, τον βρηκα πολυ ξηρο και μεταλλαδικο-καφρικο αλλα με αρκετα καλα καθαρα.Γενικα πιστευω οτι η carvin εχει εκπληκτικα προιοντα σε λογικες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τους combo:

vintage στα 520 ευρω

nomad στα 730 ευρω

bel air στα 810 ευρω(2 x 12)

 

πολυ καλες τιμες για τα τοσο καλα σχολια που εχουν ακουστει! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου