Προς το περιεχόμενο

Η επιστολη του Πανου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη μου ηρθε τωρα' date=' ετσι στη τρελα....Ρε Superfunk δεν ειχες πει οτι αποχωρεις απο το forum? Παλι εδω? Παλι πρηζεις?

 

Μη ξεχασω...Πηρα Tonelab, it sucks!!![/quote']

 

επεστρεψα γιατι καποιοι με παρακαλεσαν να ερθω και με την δυναμη του...funk να μετριασω τον πονο που προκαλουν στο φορουμ κατι παλικαρια σαν κι εσενα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

α,μη ξεχασω μολις ξυπνησεις κατεβα στη γωνια και κοιτα μηπως ερχομαι.... :roll: :lol:

 

Κριμα ρε για την TL δεν σου ειχα πει οτι ειναι για ατομα με πνευματικες ικανοτητες?? :lol: μαλλον δεν το καταλαβες φαινεται.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο Χατζηκλάνης ειναι ενα γλοιωδες και κολλωδες ασπονδυλο σκατοπλασμα στην ξενερωτη ,χλιαρη ελληνικη δισκογραφια.

Εχω αποδειξεις και τεκμηρια γι αυτο! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

 

8) 8) 8) 8)

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ να μη μιλας ιμιτασιον ...μπασιστα που ουτε καν με τον Chick Corea δεν εχεις παιξει...

 

ου να μου χαθεις αταλαντε και τιποτενιε τολμας να εκφερεις και γνωμη..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

που ειναι τα νουμερο 1 σου ρε?που ειναι τα βραβεια σου?και στην τελικη που ειναι τα...γαλονια σου??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....γαμώτο......το ότι το συγκεκριμένο έπιασε 23 σελίδες και ανεβαίνει,με ανησυχεί...και δεν ξέρω γιατί....ειλικρινά δεν είναι μομφή για τα παιδιά του φόρουμ.....μήπως ήταν καλύτερα να το βούλωνε κι ο άλλος και να μη ξεσκεπάζει την κατσαρόλα με τα σκατά ? :? Τι είναι τελικά αυτό που καταξιώνει όποιον ασχολείται με τις τέχνες παρα η ιστορική μνήμη....θα τους θυμάται κανείς σε δεκαπέντε χρόνια αναρωτιέμαι.. δηλαδή ζώντας εδώ πρέπει να επιλέξω μεταξύ χαζορομαντικοκλαψομουνικογυφτοποπ ή του αυτοπεριθωριοποιημένου μίζερου και επίτηδες ακαταλαβίστικου "ψαγμένου" .... ούστ και ο πόλεμος σας αυτός τους λεω δεν είναι και δικός μου...τόσα χρόνια και δεν είστε ικανοί να με κάνετε να κατεβάσω στην αποθήκη τους heep,focus,miles,floyd,harvest,skynyrd blablabla.......

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Μη ξεχασω...Πηρα Tonelab' date=' it sucks!!!

[/quote']

 

Την SE πήρες? Τη σκοτώνεις? Ίσως ενδιαφέρομαι να σε απαλλάξω. :wink:

 

Σε έχω προλάβει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια νομιζω παρεξηγηθηκαν πολυ τα λεγμενα μερικων....

 

ολοι μπορουμε να κρινουμε..ΑΛΛΑ!δεν μπορουμε να κρινουμε ολοι το ιδιο..με ποια λογικη το λεω αυτο...εγω που ειμαι ενας απλος ακροατης μπορω να λεω οτι γουσταρω...ενας οποιοσδηποτε επαγγελματιας μουσικος απο εδω μεσα ο οποιος εχει κανει και αυτος καποια δισκογραφικη..δουλεια και εχει παρουσιασει το υλικο του παραεξω ειναι στην ιδια μοιρα με τον..πχ τωρα τον κατσιμιχα...

 

ετσι αυτος δυστυχως ή ευτυχως κρινεται και με βαση την δουλεια που εχει βγαλει παραεξω και οχι οπως πχ εγω που ειμαι ενας απλος ακροατης...

 

ετσι απο την στιγμη που καποιος επαγγελματιας μουσικος απο εδω μεσα(δεν ξερω ποιοι ειναι και ποιοι εχουν ποσταρει),εχει θαψει επωνυμα τον κατσιμιχα,πρεπει να γραψει κατω απο το ποστ του ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ να θαψει και αυτος επωνυμα και οχι πισω απο ενα ψευδωνυμο!

 

ελπιζω να καταλαβατε το νοημα των οσων λεω γιατι ισως δεν τα εξεφρασα σωστα και μπορει να παρεξηγηθω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Μη ξεχασω...Πηρα Tonelab' date=' it sucks!!!

[/quote']

 

Την SE πήρες? Τη σκοτώνεις? Ίσως ενδιαφέρομαι να σε απαλλάξω. :wink:

 

Σε έχω προλάβει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εγω σε πληρωνω για να την καψουμε στον τελικο του champions.. :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου