Προς το περιεχόμενο

Αφαιρεση μερους του λογοτυπου κιθαρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωστο θεμα το συγκεκριμενο αλλα ανοιγω καινουριο topic επειδη προκειται για πιο συγκεκριμενη περιπτωση.

Για καθαρα προσωπικους λογους θελω να αφαιρεσω ενα απο τα δυο ονοματα που εχει το λογοτυπο της κιθαρας μου (εχουν μια αποσταση 1-2 ποντων μεταξυ τους).

 

Το θεμα ειναι τι υλικα να χρησιμοποιησω και εαν μπορω να τριψιμο τοπικα στο σημειο μονο αυτο που θελω να αφαιρεσω το κομματι του λογοτυπου. Μετα με προσοχη να καλυψω το υπολοιπο και να βαψω παλι το συγκεκριμενο σημειο προσθετοντας και ενα βερνικι. Προβληματισμο αποτελει το εαν θα φαινεται ομοιομορφη η επιφανεια και μετα την επεμβαση.

 

Παντως γινεται η δουλεια, ρωτησα εναν που ασχολειται με τετοια και μου το επιβεβαιωσε. Παντως λογω του οτι δεν μπορω να του αναθεσω τη δουλεια σκοπευω να το κανω μονος μου με την βοηθεια σας, θα σας ημουν υποχρεος.  Εχω εμπειρια με παρομοιες εργασιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου