Προς το περιεχόμενο

Η επιστολη του Πανου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

...

Μη ξεχασω...Πηρα Tonelab' date=' it sucks!!!

[/quote']

 

Την SE πήρες? Τη σκοτώνεις? Ίσως ενδιαφέρομαι να σε απαλλάξω. :wink:

 

Σε έχω προλάβει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εγω σε πληρωνω για να την καψουμε στον τελικο του champions.. :wink:

Πόσα δίνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μετά από πολύμηνη απουσία ο Αντουαν χτύπησε με καίριο ποστ. Και μετά λέμε γιατί σφάζονται... :D :D

 

 

Πάντως για να ξέρετε:

 

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ

 

welcome back αντωνη!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Μη ξεχασω...Πηρα Tonelab' date=' it sucks!!!

[/quote']

 

Την SE πήρες? Τη σκοτώνεις? Ίσως ενδιαφέρομαι να σε απαλλάξω. :wink:

 

Σε έχω προλάβει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εγω σε πληρωνω για να την καψουμε στον τελικο του champions.. :wink:

Πόσα δίνεις?

ενα 30αρι και πολλά τις είναι :D

δέχεσαι harilatron?? :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Μη ξεχασω...Πηρα Tonelab' date=' it sucks!!!

[/quote']

 

Την SE πήρες? Τη σκοτώνεις? Ίσως ενδιαφέρομαι να σε απαλλάξω. :wink:

 

Σε έχω προλάβει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εγω σε πληρωνω για να την καψουμε στον τελικο του champions.. :wink:

Πόσα δίνεις?

ενα 30αρι και πολλα τις ειναι :D

 

Mε ενα 50αρη δηλαδη την παιρνω εγω? Μια χαρα :lol:

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβαζω αυτο το thread..................και οσο και αν σε καποια πραγματα δεν μπορω παρα να συμφωνησω (με πρωτο και καλυτερο την απεχθεια για την αυτο-αναγορευση των εντεχνων-κατσιμιχαιομαχαιριτσαιοτσακνηδων κ.λ.π σε θεματοφυλακες της μουσικης μας παραδοσης 8O 8O 8O 8O 8O 8O ) αλλο τοσο απο την αλλη αναρωτιεμαι και ολο και η αυτοπεποιθηση γινεται τοσο μικρη που χρηζω ψυχολογικης υποστηριξης: μαλλον ζω σε ενα φορουμ περιστοιχιζομενος απο μουσικες ιδιοφυιες.....μικρους Μοτσαρτ' date=' pat metheny, δυο τρεις lennon, πεντε εξι the edge.... (βαλτε οποιον αλλο θελετε στη θεση τους).......

 

Οποιος εχει προσπαθησει να γραψει τραγουδι ξερει ποσο δυσκολο ειναι αυτο........ειναι δυσκολο (τουλαχιστον ετσι νομιζω....διορθωστε με αν κανω λαθος) να γραψεις ενα απλο ποπ singlακι το οποιο θα ειναι απλως hummable και τιποτα παραπανω......ποσο μαλλον ενα μνημειωδες εργο το οποιο θα μεινει αναλλοιωτο απο το περασμα του χρονου....Τα τραγουδια οπως εχει πει και ο μεγιστος Waters δεν μεγαλωνουν πανω στα δεντρα.........Εγω παντως καθε φορα που δοκιμασα εβαλα τα γελια μετα.......ναι το ομολογω ειμαι αταλαντος...........Κατι ακομα: ξερετε τι ζητατε και απο ποιους???Κρινομαστε ολοι με τα ιδια κριτηρια????

 

Ολοι κρινουν τους αλλους ανεπαρκεις.....οπως οι εξεδρες των γηπεδων ειναι γεματες προπονητες ετσι και το νοιζ εχει γεμισει μου φαινεται μουσικοκριτικους που τα βγαζουν ολα σκαρτα σωρηδον.......και ειλικρινα δεν νομιζω να οφειλεται σε κομπλεξ κατωτεροτητας αυτο.....αλλοι ειναι οι λογοι που υποψιαζομαι.......

 

Δε λεω καλα κανετε ολοι και κρινετε............ειδικα την (και σε μενα αντιπαθη) σταση των λεγομενων "ποιοτικων". Δεν με ενδιαφερει και μενα η "προσφορα τους" ουτε ο "αγωνας τους". Επισης καλα κανετε και τους κρινετε και μουσικα(αλλιως θα λεγαμε ολοι το αντιπαθητικο "αααααααααα εγω τα ακουω ολα" )......Εδω ομως στο καθαρα μουσικο σκελος της υποθεσης εχω ενστασεις...........με δεδομενη την αταλαντοσυνη μου.....δε ξερω μερικα κομματια τους μου φαινονται απο αξιοπρεπη εως καλα :oops: :oops: :oops: .......Και τελος παντως τοση πολλη ΧΟΛΗ, τοση ΟΙΗΣΗ, τοσος ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ και τοσος ΚΟΜΠΑΣΜΟΣ, μοιραια μεσα στην ασημαντοτητα μου με κανουν να σκεφτω....... :oops: :oops: Δειξτε μου ρε παιδια κατι δικο σας.....πλεον ο καθενας μπορει να το κανει αυτο.....δεν υπαρχουν τα παλια εμποδια των δισκογραφικων......και αμα ειναι πραγματικα τοσο καλο.......ε εχετε το λογο της τιμης μου, θα αναφωνησω:

 

Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΣ........ :?: :?: :?: :?: :?: :?:[/quote']

 

ρισπεχτ από μένα.

 

Με λύπη μου συνειδητοποιώ πως έχω πέσει και γω στην λούμπα μερικές φορές...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη πεταλιερα τη πουλαω στο φιλο μου τον White Noise επειδη ο αγαπημενος του κιθαριστας ειναι ο Hammet(:P) .

 

A ρε Superfunk τρισμεγιστε...μεχρι και συλλαλητηριο εκαναν οι πιστοι σου για να γυρισεις. Και εσυ εδειξες την αγαπη σου, γυριζοντας. Επικες στιγμες!

 

Ναι σε βλεπω...Πως εισαι ετσι ρε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου