Προς το περιεχόμενο

Τι όργανο είναι αυτό;;;;;;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειναι απο τα χειροτερα πραγματα που εχω δει!!στυλ' date='υφος.παιξιμο

σαν τον malmsteen με μπρατσα και πμασο-μπουζουκο ειναι!

 

οταν κανει το σολο λεει απο μεσα του

 

 

-ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ

-ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΑ...ΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ

-ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΒΑΡΑΚΙΑ ΠΡΙΝ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ?!!?

-ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΠΑΣΙΣΤΑΣ

- ΧΑΧΑΧΑ!!!!

 

μα αν πέσω στη μάχη, τα αδέλφια μου θα σταθούν δίπλα μου, θα μαζέψουν το άλογο και τα όπλα μου, και θα διηγηθούν στην οικογένειά μου πώς πέθανα. Μα μέχρι τότε θα παραμένω δυνατός. θα πολεμάω για καθε τι αληθινο. Οποιος βρεθεί στο πέρασμά μου, θα πεθάνει από το ατσάλι μου!!!!

 

(πραγματική μετάφραση στίχων Manowar - warriors of the world)

 

OI MANOWAR Γ****Ε ΡΕ! ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δηλαδή τι θές να μας πεις vrass, ότι οι manowar είναι αξιοπιστό συγρότημα επέιδη έβγαλε ένα ώραιο στιχάκι. Δεν ξέρω αν το έχεις πάρει χαμπάρι αλλά οι Manowar στο στουντιο τους αντι για ενισχυτες οργανά και τα συναφι έχουν όργανα γυμναστικής και όλες τις ντόπες για να φτιάχνουν μπράτσα-μπαλόνια. Πάρε πάραδειγμα πως πάιζει ο demaio και logan τέλοιος άτεχνοι και οι δυο τούς(εμ φυσικο είναι, από τα πολλά βάρη τα δάχτυλα ούτε καν μπορούν να λυγίσουν). Τι να πω λυπάμε αυτούς που τους θεωρουν θεους :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου