Προς το περιεχόμενο

Τι όργανο είναι αυτό;;;;;;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορούν να κουνήσουν δάχτυλα;

 

Τον Logan τον έχεις δει να κανει sweep; http://www.youtube.com/watch?v=pRp17rMfKSw Δε λέω ότι μ 'αρέσει αλλά μη τα ισοπεδώνουμε όλα αδερφέ. Το βίντεο του demaio το είδες;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σιγά τa sweep αυτα τα κάνω και έγω (:lol:). Το βίντεο παρεπιπτόνος το έχω δει πριν γράψω τα παραπάνω και πολλά άλλα, και ξανα λέω πάλι λυπαμε αυτους που τους έχουν για θεούς και δυστυχως ένας από αυτούς είναι και ο drummer ο φίλος μου :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορούν να κουνήσουν δάχτυλα;

 

Τον Logan τον έχεις δει να κανει sweep; http://www.youtube.com/watch?v=pRp17rMfKSw Δε λέω ότι μ 'αρέσει αλλά μη τα ισοπεδώνουμε όλα αδερφέ. Το βίντεο του demaio το είδες;

 

1) πόνεσαν τα αυτιά μου

 

2) Ακόμα γελάω :lol:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά τa sweep αυτα τα κάνω και έγω (:lol:). Το βίντεο παρεπιπτόνος το έχω δει πριν γράψω τα παραπάνω και πολλά άλλα' date=' και ξανα λέω πάλι λυπαμε αυτους που τους έχουν για θεούς και δυστυχως ένας από αυτούς είναι και ο drummer ο φίλος μου :cry: :cry:

 

Πάρε πάραδειγμα πως πάιζει ο demaio και logan τέλοιος άτεχνοι και οι δυο τούς(εμ φυσικο είναι, από τα πολλά βάρη τα δάχτυλα ούτε καν μπορούν να λυγίσουν

 

Μπορεί οι τύποι να είναι για ατελειωτα χασμουρητά όμως αυτό που είπες πιο πάνω απλά δεν υφίσταται.... :wink:

 

Α, και πού 'σαι; Όπως εσύ θεωρείς θεό ή οτιδήποτε άλλο κάποιον (τον petrucci να υποθέσω; ) έτσι και οι άλλοι θεωρούν αυτούς....Δεν καταλαβαίνω γιατί σε εκπλήσει τόσο;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει παιδια οι manowar ειναι μια ιστορικη μπαντα.ο καθενας εχει το δικαιομα να μην του αρεσουν αλλα οσο παραλογο ειναι να πω πως οι iron maiden ειναι βλακες αδερφες και κουλοι αλλο τοσο ειναι να τα πω και για τους manowar.κ σαν μουσικη βγαζουν συναισθημα και αυτο ειναι το πιο σημαντικο για εμενα.ειναι ποζερια αλλα σταρχιδια μου την μουσικη κοιταω.και στην συναυλια εδω μας εκαναν να παραμιλαμε κ χωρις πολλα ποζεριλικια(δυστυχως για καποιους...)

may the force be with us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά τa sweep αυτα τα κάνω και έγω (:lol:). Το βίντεο παρεπιπτόνος το έχω δει πριν γράψω τα παραπάνω και πολλά άλλα' date=' και ξανα λέω πάλι λυπαμε αυτους που τους έχουν για θεούς και δυστυχως ένας από αυτούς είναι και ο drummer ο φίλος μου :cry: :cry:

 

Πάρε πάραδειγμα πως πάιζει ο demaio και logan τέλοιος άτεχνοι και οι δυο τούς(εμ φυσικο είναι, από τα πολλά βάρη τα δάχτυλα ούτε καν μπορούν να λυγίσουν

 

Μπορεί οι τύποι να είναι για ατελειωτα χασμουρητά όμως αυτό που είπες πιο πάνω απλά δεν υφίσταται.... :wink:

 

Α, και πού 'σαι; Όπως εσύ θεωρείς θεό ή οτιδήποτε άλλο κάποιον (τον petrucci να υποθέσω; ) έτσι και οι άλλοι θεωρούν αυτούς....Δεν καταλαβαίνω γιατί σε εκπλήσει τόσο;

respect...

hell aint a bad place to be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου