Προς το περιεχόμενο

Starcraft II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ΤΟ ΠΗΡαΑαΑαΑαΑαΑαΑαΑαΑαΑαΑαΑα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Αντε να μου ρουφηξει τα 12γκιγκα του, να δω πως θα παιζει και επανερχομαι...

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω από τη Δευτέρα...και μου τα έσπασε...

Πήγα να το εγκαταστήσω και δεν έπαιζε στο μηχάνημά μου, ήθελε Mac Intel. Το έβαλα στη δουλειά σε Intel Δευτέρα στις 26 και μου εμφανίστηκε το αμίμητο...

Δεν έκανε ιnstall γιατί το επίσημο launch ήταν (χθές) στις 27.... :o :o

Το έκανα Install στις 27, έψαχνε το πρώτο του pach...και ήθελε 6 πόρτες ανοιχτές, στη δουλειά λόγω security έχουμε επιλεγμενες ανοιχτές...ευτυχώς έχω backup μια wireless έξω από το κεντρικό δίκτυο...για να παίξω offline, ήθελε ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να δημιουργήσω profile στο batllenet...έλα μου που το batllenet τα είχε παίξει από όλους εμάς τους τρελλούς...μετά 2 ώρες, τέλος καλό όλα καλά....παλιο zergs, φάτε τις σφαίρες μου!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω από τη Δευτέρα...και μου τα έσπασε...

Πήγα να το εγκαταστήσω και δεν έπαιζε στο μηχάνημά μου, ήθελε Mac Intel. Το έβαλα στη δουλειά σε Intel Δευτέρα στις 26 και μου εμφανίστηκε το αμίμητο...

Δεν έκανε ιnstall γιατί το επίσημο launch ήταν (χθές) στις 27.... :o :o

Το έκανα Install στις 27, έψαχνε το πρώτο του pach...και ήθελε 6 πόρτες ανοιχτές, στη δουλειά λόγω security έχουμε επιλεγμενες ανοιχτές...ευτυχώς έχω backup μια wireless έξω από το κεντρικό δίκτυο...για να παίξω offline, ήθελε ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να δημιουργήσω profile στο batllenet...έλα μου που το batllenet τα είχε παίξει από όλους εμάς τους τρελλούς...μετά 2 ώρες, τέλος καλό όλα καλά....παλιο zergs, φάτε τις σφαίρες μου!!!!

πολλλλλη δουλεια αφεντη μου!!!... ::)

κατα τα αλλα...καλοπαιχτο και με πολλες ωρες δρασης ! καλοριζικο! ;D

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω από τη Δευτέρα...και μου τα έσπασε...

Πήγα να το εγκαταστήσω και δεν έπαιζε στο μηχάνημά μου, ήθελε Mac Intel. Το έβαλα στη δουλειά σε Intel Δευτέρα στις 26 και μου εμφανίστηκε το αμίμητο...

Δεν έκανε ιnstall γιατί το επίσημο launch ήταν (χθές) στις 27.... :o :o

Το έκανα Install στις 27, έψαχνε το πρώτο του pach...και ήθελε 6 πόρτες ανοιχτές, στη δουλειά λόγω security έχουμε επιλεγμενες ανοιχτές...ευτυχώς έχω backup μια wireless έξω από το κεντρικό δίκτυο...για να παίξω offline, ήθελε ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να δημιουργήσω profile στο batllenet...έλα μου που το batllenet τα είχε παίξει από όλους εμάς τους τρελλούς...μετά 2 ώρες, τέλος καλό όλα καλά....παλιο zergs, φάτε τις σφαίρες μου!!!!

Σε κατάλαβαν για μακ γι αυτό... αμ...

 

Το single player φαίνεται πανέμορφο :D

Κρίμα μεν που δε μπορώ να παίξω φουλ details γιατί τα γραφικά είναι άπιαστα :D

 

Λοιπόν όποιος θέλει, ID: Evilnye, code 666 (κ όμως :P)

C u in the battlefield  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν το πήρα  :'( :'( :'( :'( :'(

 

Με βλέπω Σεπτέμβρη (μετά την άδεια)....

 

Θα επανέλθω Δημήτριος! Πλιζ μην ποστάρετε κανα σπόιλερ εδώ, έτσι; ;-)

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :'( :'( :'(

 

Κανουν maintenance :-\ :-\ :-\

Ti maintenance?....Σου είπα κανα 500.000 άτομα (όσοι το περιμένουμε εδώ και 10 χρόνια...) θα προσπαθούν να κάνουν login ταυτόχρονα....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου