Προς το περιεχόμενο

Starcraft II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εν τω μεταξύ ελπίζω να αργήσει να βγει επίσημα. Δεν είμαι για έξοδα φουλ αναβάθμισης τώρα :P

10 χρόνια αναμονής (μεχρι τώρα), τι σου λένε? Ότι βιάζονται?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι δεν βλέπεις καλά...στη φωτογραφία είναι το Starcraft2....

βλεπω....ειναι το ΙΙ..

να πουλησουν θελουν με τον τροπο τους

προιδεαζουν τον κοσμακη !

και η τοση αναμονη...δεν πρεπει να πληρωθει το τμημα σχεδιασης&αναπτυξης κ.ο.κ...μαλλον θα προπληρωθουνε κιολας  ::)

h-soferina.jpg.20cfe4d532549cd2ee76aa9fcb1128f4.jpg

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 χρόνια αναμονής (μεχρι τώρα), τι σου λένε? Ότι βιάζονται?

Σαφώς όχι κ δεν έχουν λόγο μιας κ το wow ακόμα καλά κρατεί. Άσε που δε συμφέρει να βγει καλοκαίρι :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά, εκεί στη Blizzard μας κοροϊδεύουν χοντρά....

http://eu.starcraft2.com/features/collector/

Βγήκε Collectors Edition, χωρίς να έχει βγεί το παιχνίδι...

 

Είναι στο τελείωμα της beta version. Έχει γραφτεί πολύς κόσμος για να τεστάρει το beta εδώ και 1 χρόνο σχεδόν οπότε είναι κάπου στα τελειώματα οσον αφορά την ισορροπία στο gameplay.

 

Το pack το είδα πριν από 6 μέρες, και γω τα πήρα που το ανακοίνωσαν χωρίς να υπάρχει ημερομηνία για το παιχνίδι.

 

Ήμουν νιος και γέρασα...άμα είναι να μεταναστεύσω λόγο οικονομικής κρίσης θα παω Κορέα. Old boy καταστάσεις και κανάλια Starcraft στην τηλεόραση. Άσε που για διακοπές θα πηγαίνω Nippon να βρίσκω τον SF στα χλιδοspa.

 

Τι άλλο να θέλει κανείς στη ζωή;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω το χαν έτοιμο, αλλά βλέποντας τα άλλα strategy που βγήκαν στο μεσοδιάστημα (warhammer, c&c tiberium wars), αποφάσισαν να το εξελίξουν ακόμα περισσότερο ώστε να μπορέσει να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων και του ονόματος

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στο τελείωμα της beta version. Έχει γραφτεί πολύς κόσμος για να τεστάρει το beta εδώ και 1 χρόνο σχεδόν οπότε είναι κάπου στα τελειώματα οσον αφορά την ισορροπία στο gameplay.

 

Το pack το είδα πριν από 6 μέρες, και γω τα πήρα που το ανακοίνωσαν χωρίς να υπάρχει ημερομηνία για το παιχνίδι.

 

Ήμουν νιος και γέρασα...άμα είναι να μεταναστεύσω λόγο οικονομικής κρίσης θα παω Κορέα. Old boy καταστάσεις και κανάλια Starcraft στην τηλεόραση. Άσε που για διακοπές θα πηγαίνω Nippon να βρίσκω τον SF στα χλιδοspa.

 

Τι άλλο να θέλει κανείς στη ζωή;

αρχηγε μου αλλα δηλωνει το αβαταρ σου....(ετσι οπως εγω το εκλαμβανω..οτι την βγαζεις με σπαμ λαντσιον μιτ)...και συ για σπα με SF...και Κορεες?....οπα οπα?? ;D

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχηγε μου αλλα δηλωνει το αβαταρ σου....(ετσι οπως εγω το εκλαμβανω..οτι την βγαζεις με σπαμ λαντσιον μιτ)...και συ για σπα με SF...και Κορεες?....οπα οπα?? ;D

 

Κοίταξε, είμαι ευέλικτος και προσαρμόζομαι εύκολα σε νεα δεδομένα.

Αν βγάλεις το m από το spam με τι μένεις;  ;D

 

Εγώ νομίζω το χαν έτοιμο, αλλά βλέποντας τα άλλα strategy που βγήκαν στο μεσοδιάστημα (warhammer, c&c tiberium wars), αποφάσισαν να το εξελίξουν ακόμα περισσότερο ώστε να μπορέσει να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων και του ονόματος

 

Το storyline ήταν όντως έτοιμο από καιρό.

Το κύριο μέλημά τους είναι το gameplay και η ισορροπία μεταξύ των φυλών. Είναι παιχνίδι-σταθμός και κυριολεκτικά ΧΡΥΣΟΡΥΧΕΙΟ οπότε σίγουρα έχεις απόλυτο δίκιο ότι προτίμησαν να έχουν υπομονή παρά να βιαστούν.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, γιατί στο πρόσφατο παρελθόν, υπάρχουν περιπτώσεις μακροχρόνιας ανάπτυξης games, που βιάστηκαν στο τέλος και το τελικό προιόν ήταν αμφιλεγόμενο εώς και απογοητευτικό.

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου