Προς το περιεχόμενο

Starcraft II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω παρει πολλα tasks επ' ωμου αυτο το καιρο (λεγε με διαβασμα) και δεν ειμαι για να μαθαινω και SC2 strats - καντε καλη προπονηση παντως και υποσχομαι να σας αντιμετωπισω αξιοπρεπως οταν με το καλο καταπιαστω με το ρημαδι...

 

Γιατι δεν υπαρχει περιπτωση να μην καταπιαστω... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ok ξέρει κανείς αν υπάρχει κάπου σαν soundtrack η μουσική που παίζει στο jukebox;

κάτι βρήκα ψάχνοντας έναν έναν κάθε καλιτέχνη, τα mp3 πωλούνται και στο amazon και itunes.

 

Το soundtrack που δίνει στο collector's είναι τα κλασσικά επικά ambient που παίζουν στο παιχνίδι και δεν με ενδιαφέρουν.

 

Έχω κολλήσει άσχημα με αυτό

 

;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες αργότερα...

Starcraft II - Heart of the Swarm

 

http://eu.battle.net/sc2/en/game/heart-of-the-swarm-preview/

 

Δε μας φτάνουν τα εθνικά μας προβλήματα, θα περιμένουμε και άλλα 10 χρόνια για το expansion :P :P :P

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τελευταίο παιχνίδι της Blizzard που ΑΓΟΡΑΣΑ ήταν το πακέτο Warcraft 3 συν το Frozen throne για να παίζω dota στο battlnet (α και το diablo 2)...άντε ακόμα ένα θα είναι το diablo 3 (σε καμιά δεκαετία όταν βγει) ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου