Προς το περιεχόμενο

michael romeo - of sins and shadows


mimis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1)εγώ είμαι του thrash οπότε λογικό να μη μαρέσουν

 

2)όχι

 

3) μπράβο στο παλικάρι κάθισε και μελέτησε αρκετά

αλλά και πάλι αυτό δεν τον κάνει μοναδικό

 

2) δλδ δεν εχεις μελετησει κανεναν κιθαριστα δεν εχει βγαλει κανενα κομματι αλλου συγκροτηματος???

3) κανεις δεν ειπε οτι ειναι μοναδικος. Υπαρχουν αρκετοι shredder στις μερες μας...οπως σε ολα τα πραγματα καλως η κακως ξεχωριζουν κ καποιοι παραμενουν θαμμενοι. That's Life :wink:

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πάρα πολλούς έχω μελετήσει ρε συ εννοείτε αλλιώς πως θα μάθεις αν δεν τους μελετήσεις? αλλά δεν πάει να πει ότι θέλω να τους μοιάσω πέρα απ αυτό πιστεύω ότι όλοι όσοι έχουν (τέτοιους) κιθαρίστες ως πρότυπα τους αλλάζουν κάθε λίγα χρόνια που θα καταφέρουν να βγάλουν τα κομμάτια τους (λίγο ως πολύ έτσι είναι δεν είναι?)

 

απλά κάποια στιγμή τους παρατάς όλους και κοιτάς την πάρτη σου και τις δικές σου συνθέσεις οι οποίες μπορεί να είναι και 2 ακόρντα και ας ξέρεις να παίζεις παπάδες

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρα πολλούς έχω μελετήσει ρε συ εννοείτε αλλιώς πως θα μάθεις αν δεν τους μελετήσεις? αλλά δεν πάει να πει ότι θέλω να τους μοιάσω πέρα απ αυτό πιστεύω ότι όλοι όσοι έχουν (τέτοιους) κιθαρίστες ως πρότυπα τους αλλάζουν κάθε λίγα χρόνια που θα καταφέρουν να βγάλουν τα κομμάτια τους (λίγο ως πολύ έτσι είναι δεν είναι?)

 

απλά κάποια στιγμή τους παρατάς όλους και κοιτάς την πάρτη σου και τις δικές σου συνθέσεις οι οποίες μπορεί να είναι και 2 ακόρντα και ας ξέρεις να παίζεις παπάδες

 

εδω οι αποψεις μας ταυτιζονται φιλτατε παιρνεις διαφορους κιθαριστες τα καλα η τα κακα στοιχεια τους κ φτιαχνεις την δικη σου προσωπικοτητα

 

 

τλκ που διαφωνουμε???

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν διαφvνούμε πουθενά :wink:

απλά δεν μπορώ να ακούω για θεούς :lol:

μπορεί να είναι ιδεολογικό το θέμα :lol:

 

στο συγκεκριμενο thread τα σχολια που διαβασα ηταν ''απαιχτος'' ''αμπαλος'' κ ''χοντρος''

δεν διαβασα πουθενα για την θεικη υποσταση του romeo η του Kiko :wink:

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που έχω να πώ είναι ότι πολλόι από εδω μέσα βγάζουν συμπέρασματα πολύ γρήγορα και επιπόλεα χώρις να έχουν ψαξει το θέμα' date=' τέσπα.[/quote']

 

σωστός.,... :wink:

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι περίπου στο 0:18 (στο video του kiko) το διαστημα είναι 12τάστο με 20τάστο 8O :lol: .

Και το παίζει, όπως παίζουμε εμείς συγχωρδίες :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου