Προς το περιεχόμενο

Τι να πω...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aγοραζω pc !! δεν θελω να ψωνησω απο eshop γιατι παντα γινεται μαμακια

μητρηκη και μνημες δεν τις βρησκω σε αλλο καταστημα οποτε αναγκαστηκα απο eshop !! το δενω εχουν προβλημα: μητρικη-μνημες

Αγοραζω Synth G2X !!! περναει λιγος καιρος εχουν προβλημα τα lineout

περναει λιγος καιρος ακομα, χαλαει η οθωνη που δηχνει τα patch !!!

To παω adamco το περνω δεν εχουν φτιαξει τα lineout το ξαναπαω, το ξαναπερνω τα ιδια !!! το ξαναπαω με περνουν τηλ το μηχανημα λεει ειναι μια χαρα δεν βλεπει τπτ !!! παω κατω με το που το ακουμπαω εγω δια μαγειας το παρουσιαζει !!! αστο λεει να του αλαξουμε τις υποδοχες !! ξαναπαω το περνω σπιτι τα ιδια !!!το ξαναπαω το στελνουν clavia για μητρικη !!! το περνω ολα καλα φτου φτου φτου !!!!

Αγοραζω κονσολιτσα !!!!! σε 2 μερες μου καιει το ενα leadακι !!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΟΜΑ !!!!! ΑΓΟΡΑΖΩ ΒΜ6Α σχεδον 2000e

παω σπιτι τ'ανοιγω...... και τι να δω ?

 

ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΧΗΡΗΣΜΕΝΑ !!!!!!!!!!!!! Ειναι δυνατον ρε πουστ. μου

τα παω πισω κανεις δεν ηξερε φυσικα τπτ ουτε το μαγαζι ουτε ο αντιπροσωπος !!!! στον αντιπροσωπο τα πηγα !!

Ρε τα ηχεια ηχανε πανω μπογιες ρεεεεεε αν ειναι δυνατον !!!!!

Ο ενας απ' ολους πριν ερθουν οι πιο υπευθηνοι !!!!τι ειπε το ατομο !!!!!!

ενταξει λεει καινουργεια ειναι και αυτα δεν εχουν παιξει καθολου demo τα ειχανε στη θεσσαλονικη 8O :twisted:

φυσικα πηρα κανουργεια να μην τα ματιασω μια χαρα γιαληστερα γιαληστερα !!!!

Αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειά...Ριξε ενα ευχελαιο....Ξεματιαστα....Πες και στο μαγο του χωριού να σου μαθει ξόρκια κατα των κακών μαγαζατορων....Και εισαι κυριλέ....

 

Πάντως ενταξει...Τοσα πολλά περαστικά μαζεμενα πρέπει να αομολογήσω πρωτη φορά ακούω....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα ρε συ αντονυπαθ εισαι γκαντεμης!!ελεος!!τι σου φταει ρε ζωη το καημενο το παιδι και το τυραννας??για πε και μας!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antony εγώ λέω να σταματήσεις να γράφεις και εδώ στο Noiz γιατί θα πέσει κανένας Server!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

Σε νιώθω πάντως, κι εγώ έχω μιας μορφής γκαντεμιάς σε καινούργια πράγματα. 1 στα 3 πάντα θα έχει κάποιο πρόβλημα αλλά τελικά δεν είναι γκαντεμιά απλά πλέον έχω αποδεχτεί ότι με τις σύγχρονες τεχνολογίες ποτέ τίποτα δεν δουλεύει στην εντέλεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ σε καταλαβαίνω, αυτή τη στιγμή έχω για φτιάξιμο τα καινούργια μου ασύρματα ακουστικά, ένα clavinova της Korg, ένα midi keyboard και ένα shure mic.

 

Και στο θέμα, τι τροφοδοτικό και τι θερμοκρασίες έχεις στο pc? Την έχει πατήσει πολύς κόσμος από αυτά (αλλά και από την !@#$ΔΕΗ)...

 

Έχω κι έναν ξάδελφο παπά άνεργο, να τονε στείλω για ένα ευχέλαιο μπας κ γλιτώσεις εσύ από τη γκαντεμιά και αυτοί που σου τα πούλησαν από την !#%!#$^%!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φερω εναν να με διαβασει Μπας και λυθουνε τα μαγια !!!!!!

Γιατι εχω σκοπο ν'αγορασω και κατι πραγματακια ακομα :? (μπουμπουνιτα)

Επλιζω να το αντεξε ο server :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου