Προς το περιεχόμενο

yamaha SY77


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια και παλι. Σορρυ που επανερχομαι αλλα ενας φίλος μου εχει το yamaha SY77 και ειπε πως μου το πουλαει, αλλα για τιμή μου είπε να κοιταξω ποσο το δινουν εξω και θα τα βρουμε.Ξερει κανεις αν αξιζει τιποτα απο ηχους? Και ποσο λετε να του πω για τιμη ωστε να συμφερει και σε μενα αλλα να μην τον ριξω και πολυ. Ειναι ισως και 15ετιας σιγουρα αλλα απο οτι νομιζω το προσεχε πολυ, οποτε δωστε καμια ενδικτικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλαβιέ του είναι απίστευτο.

Θα έλεγα επαγγελματικό και όχι πιανίσιμο,για όποιον καταλαβαίνει,το έχω παίξει και μου άρεσε πολύ.Επίσης κυκλοφορεί ενα "λαικό" (καθαρά λαϊκο) σετ το οποίο έχει μέσα ωραία αρκοντεονάκια και φαρφίσες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

εγω σκεφτομαι να το δωσω...μολις επισκευασα το φλοπι  και ειναι ολοκαινουριο!!!!δεν εχει παιξει ουτε μια βραδια....πποσο να το δωσω?εενδιαφερετε κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Εγω περιμενω να ερθει ενα αυριο.Δεν εχει floppy>Κατι για το οποιο θα αλλαχθει συν οτι αλλο προκυψει. Ψαχνω σερβις στην Αθηνα απο ανθρωπο που γνωριζει. Ανεβασα ενα ποστ στο οποιο αναζητω και σε ισχυ φορουμ με ηχους του οργανου.

Αν γνωριζετε κυριοι....ελεηστε με τις απαντησεις σας.

Οι δε modulators, αν αυτο το θεμα καλυπτει το δικο μου που ανεβασα αποψε,ας διαγραψουν το δικο μου.

Ευχαριστω!

(πιασε ενα φραπε..παλουκαριμ....θα ξενυχτισουμε κι αποψες)

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7952

 

Να ρίχνουμε και καμιά ματιά στα παλιά θέματα, ναι; :wink:

 

Not Found

 

The requested URL /modules.php was not found on this server.

 

Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny4 with Suhosin-Patch Server at www.noiz.gr Port 80

 

Αυτο ειναι το μηνυμα που βγαινει..δεν μπορω να διαβασω το λινκ..κατι μαλλον που θα με βοηθουσε πολυ.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου