Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια!!! Πιτα γύρο απο 1,5 μεχρι 2.5 ευρω!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Kαλά! Έλα στις Σέρρες να φας σουβλάκια(καλαμάκια για σας τους πρωτευουσιάνους :lol:) και τα ξαναλέμε! Γιατί δυστυχώς ούτε στην Θεσσ/νικη ξέρουν να τα κάνουν! :D

 

Γιατί ρε? Από που τρως - παραγγέλνεις εσύ και δε σ'αρέσουν??? :lol: :lol: :lol:

 

Εγώ, πληροφοριακά, τα έχω χτίσει όλα τα γυράδικα (Grill στη Θεσσαλονίκη) της Τούμπας.

 

Πάντως όλοι έχουν ένα σουβλατζίδικο, καλαμάδικο, γυράδικο, Grill στη γειτονιά - χωρίο (flea μην παρεξηγηθεις, δεν είναι χωριό οι Σέρρες) που όποιος και να δοκιμάσει θα ανακαλύψει το Holy Grail της γεύσης!!!

 

Flea (επειδή κολλάει και το γλυκάκι) γιατί στη Θεσσαλονίκη λένε Σερραική μπουγάτσα και στις Σέρρες (ή στας Σέρρας που λένε και πολλοί ντόπιοι) έχετε- έχουν μπουγάτσα Θεσσαλονίκης? Ειλικρινά έχω αυτή την απορία και επειδή δεν ξέρω κανέναν Σερραίο είπα μήπως ξέρεις...! :wink:

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίο (flea μην παρεξηγηθεις' date=' δεν είναι χωριό οι Σέρρες) που όποιος και να δοκιμάσει θα ανακαλύψει το Holy Grail της γεύσης!!![/quote']

 

Γιατί να παρεξηγηθώ! ¶λλωστε χωριό είναι!! :D

 

Flea (επειδή κολλάει και το γλυκάκι) γιατί στη Θεσσαλονίκη λένε Σερραική μπουγάτσα και στις Σέρρες (ή στας Σέρρας που λένε και πολλοί ντόπιοι) έχετε- έχουν μπουγάτσα Θεσσαλονίκης? Ειλικρινά έχω αυτή την απορία και επειδή δεν ξέρω κανέναν Σερραίο είπα μήπως ξέρεις...! :wink:

 

Παντου υπάρχει μια μπουγάτσα ο Σερραίος!! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πω και την αληθεια τωρα με χτυπας στο αδυναμο σημειο μου (τις παω πολυ τις Σερρες.. :wink: ) οποτε αν εχουν καλυτερο σουβλακι απο το αλλο ...χωριο (Σαλονικη :lol: :lol: :lol: ) (πραγμα οχι και δυσκολο βεβαια μια και απο σουβλακι Σαλονικη sucks big time :lol: ) παω πασο.. :lol: :lol: :lol:

 

Παντως οταν κατεβεις στην...πρωτευουσα (αλλο κεφαλοχωρι και αυτο :) :) )θα σε παω στον "Παναθηναϊκακια",στον Θαναση,στον Μπαϊρακταρη & στο Σπιτικο να φας και συ κανα σουβλακι της προκοπης... :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρεεεεεεεε δεν τις είπα πουτ@νες!!!!!

Απλά ξέρουν τι θέλουν, και ξέρουν πως να το πάρουν.

Όχι σα τις δικές μας τις σεμνότυφες κρυφοπουτ@νες!!!!!!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη δούμε μια συνειδητοποιημένη κοπέλα...να την πούμε αμέσως πουτ@ν@....:lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Δεν ξέρετε το γνωστό ρήτο που λέει πάρε μια Σερραία να μαμάει όλη η παρέα!!

 

Αλήθεια είναι! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου