Προς το περιεχόμενο

Σατανολατρεια - θανατολατρεια στην ρόκ.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 158
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Τον Ανούβη δεν τον διάλεξες τυχαία λοιπόν.

 

Δε μου λες τότε' date=' η δική σου άποψη στο θέμα αυτό που ξεκίνησες πού βρίσκεται; Σ'όλες αυτές τις σελίδες δεν κατάφερα να τη βρω κάπου.[/quote']

δεν ξεκίνησα το θεμα με σκοπο να πω κατι αλλα να μαθω τις απόψεις των άλλων. Αν ήθελα να πω κατι θα το έγραφα απο την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
...Δε μου λες τότε' date=' η δική σου άποψη στο θέμα αυτό που ξεκίνησες πού βρίσκεται; Σ'όλες αυτές τις σελίδες δεν κατάφερα να τη βρω κάπου.[/quote']

 

Μα είναι απόκρυφη η άποψη του Anouvis_GR. Θα πρέπει να πλερώσεις για να τη μάθεις. ¶σε που είναι μεγάλο θέμα και δεν χωράει στο noiz. Στείλτου ΠΜ. Θα σου προτείνει κάτι καλά βιβλία να αγοράσεις..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μα είναι απόκρυφη η άποψη του Anouvis_GR. Θα πρέπει να πλερώσεις για να τη μάθεις. ¶σε που είναι μεγάλο θέμα και δεν χωράει στο noiz. Στείλτου ΠΜ. Θα σου προτείνει κάτι καλά βιβλία να αγοράσεις..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

τα ουσιαστικα και ανεκτίμητα πράγματα όπως πχ το νερό και το οξυγόνο η σκέψη ... είναι δωρεάν. όσο για τα βιβλία και κόστος έχουν και απαραίτητα ειναι αλλα δεν προτείνω κάποιες συγκεκριμενες εκδόσεις. αν για πραδειγμασου πώ να διαβάσεις Πλάτωνα, δεν με νδιαφέρει απο που θα τον αγοράσεις και ποιας εκδοτικής θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τον Ανούβη δεν τον διάλεξες τυχαία λοιπόν.

 

Δε μου λες τότε' date=' η δική σου άποψη στο θέμα αυτό που ξεκίνησες πού βρίσκεται; Σ'όλες αυτές τις σελίδες δεν κατάφερα να τη βρω κάπου.[/quote']

δεν ξεκίνησα το θεμα με σκοπο να πω κατι αλλα να μαθω τις απόψεις των άλλων. Αν ήθελα να πω κατι θα το έγραφα απο την αρχή.

 

λολ λολ και παλι λολ.

 

Τι εισαι, στατιστικη υπηρεσια?

Ή η γνωμη σου ειναι απορρητο εγγραφο?

Εκτος αν δεν εχεις καθολου γνωμη και απλα για αυτο δεν την λες.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα,εχουμε ξεφυγει τελειος μου φενεται!!!Αλλα για να πω την αληθεια δεν νομιζω να εχει καμια σχεση η φωτο στο Avatar ή το nickname που εχει με το θεμα που ανοιξε...Και εμενα μπορει να με λενε ζερβεβουλι,και να ρωτησω για τον αιγυπτιακο λαο π.χ..και τι εγινε?η ερωτηση ηταν γιατι υπαρχει τοσο σατανολατρεια στο ροκ...

αλλα ρε φιλε Anouvi πες μας την αποψη σου,pleash!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σωστός όρος είναι πειραματικός έλεγχος και όχι πειραματική επαλήθευση. Να ξεκινάς τον έλεγχο χωρις κατ' ανάγκη να θέλεις να επαληθεύσεις τη θεωρία σου. Γι αυτό και είναι σκόπιμο ο έλεγχος να γίνεται και από άλλους.

Ο πειραματικος ελεγχος εχει σαν σκοπο την πειραματικη επαληθευση.-Εννοειται απο πολλους επιστημονες σε διαφορετικα εργαστηρια-.Οποτε δεν υπαρχει διαφορα :wink:

 

Και ποιός σου είπε ότι μένω προσκολλημένος? Η μέθοδός μου όμως είναι τίμια.

Δεν αμφιβαλλω για τις τιμιες προθεσεις σου.Ειλικρινα.Απο πολλα γραφομενα σου ομως δειχνεις να εχεις καποια 'ταμπου'.Εγω νομιζω πως και να βγει καποιος να σου αποδειξει οτι υπαρχει μαγεια π.χ. ' date='και να βρει μια διαδικασια κατα την οποια να επαληθευεται αυτο,παλι δεν θα τον πιστευεις.

 

Πίστεψέ με, τους αγύρτες απατεώνες καιροσκόπους ψευδοεπιστήμονες τους καταλαβαίνω αφού αρθρώσουν 2-3 προτάσεις.

Το βασικότερο: ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο "ΧΥΖ". Ο "ΧΥΖ" είναι αυτός που πρέπει να αποδείξει ότι έχουν βάση τα λεγόμενά του.

 

Ακριβως.Εκει ειναι που πολλοι "επιστημονες" δεν καταδεχονται ουτε την αποδειξη ,δηλ.την αληθεια,που κειτεται μπροστα στα ματια τους.Ζουμε στην εποχη που οι αληθειες που ξερουμε ως τωρα τεινουν να απορριφθουν ή καταλαβαινουμε πως ειναι μισες.Παραδεξου το,καποιοι εχουν συμφερον στο να μενουμε στο σκοταδι.Ευτυχως καποιοι αλλοι οχι.

 

Τέλος pastelie' date=' κράτα κάτι ακόμα κατά νου. Γράφω εναντίων κάποιων απόψεων, των αντίστοιχων μεθόδων και κατά κάποιων απατεώνων καιροσκόπων που ασφαλώς υπάρχουν.

Εσύ γιατί γράφεις εναντίον εμού προσωπικά?[/quote']

 

Και καλα κανεις.Φυσικα υπαρχουν.Απλα σου υπενθυμιζω πως δεν ειναι ολοι καιροσκοποι.Σε καμια στιγμη δεν εγραψα εναντιον σου.Γι αυτο και σου εγραψα 'peace' σε προηγουμενο ποστ.Δεν εχουμε να χωρισουμε και κανενα χωραφι. :lol: Οι διαφορετικες αποψεις ειναι για να δημιουργουν γονιμο διαλογο,εξαλλου.

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου