Προς το περιεχόμενο

SYNTH με σφυροδρέπανο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 168
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βρε μπαγάσηδες, πως τα καταφέρατε όλα αυτά μέσα σε μια νύχτα;

 

:lol: :lol: :lol:

 

Οφείλω να δώσω δίκιο στον fleamail, είμαι σίγουρος για τις προθέσεις του, το moderating είναι πολύ λεπτή δουλειά, ιδιαίτερα όταν έχει να κάνει με τέτοια δύσκολα θέματα πρέπει να τον βοηθάμε, αυτό που είναι πλάκα για μας άλλους τους ενοχλεί.

 

Το σφυροδρέπανο είναι δύσκολο θέμα, κάποιοι το θεωρούν μουσειακό είδος, κάποιους άλλους τους εμπνέει ακόμα. Στην Πολωνία ζητάνε δήλωση μετάνοιας, στη Λετονία γκρεμίζουν τα μνημεία του σοβιετικού στρατού που τους απελευθέρωσε από τους Ναζί, (μεταξύ μας, αμφιβάλλω πολύ αν όντως το θέλανε) στην Ελλάδα παίρνει 5-6% στις βουλευτικές εκλογές.

 

Στην Ουγγαρία πιο κάτω από το μνημείο απελευθέρωσης από τους Γερμανούς, το έχω δει με τα ίδια μου τα μάτια, πουλάνε στους τουρίστες, εν είδει χιούμορ, κουτάκια που έχουν κλείσει κομμουνιστικό αέρα.

 

¶ντε κάνε πλάκα εσύ τώρα...

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλεον δεν εχω κατι αλλο να πω. φεύγω απ το thread

 

Λοιπόν υπάρχει σε διάφορα boards και στο msn ένα icon που συνήθως γράφεται :jerk: και είναι ένα ανθρωπάκι που ανεβοκατεβάζει ρυθμικά το δεξί χεράκι. Λέω να το βάλουμε και στο Noiz γιατί χρειάζεται....

 

Α' date=' και παρεμπιπτόντως:

 

θα μπορουσες να απαντήσεις στο 2 ερώτημα που αφορα το όργανο και όχι το σφυροδρεπανο. εσύ όμως και οι περισσότεροι ασχοληθήκατε με το σφυροδρεπανο. ας μην ασχολιόσασταν με αυτο αλλά με το άλλο. δικησας επιλογη ήταν

 

Εγώ δεν λέω ότι το ξεκίνησες επίτηδες εξ αρχής. Αλλά όταν σου κάνουν ένα αστείο και αρχίζεις τα μπινελίκια η πορεία είναι προδιαγεγραμμένη. Τέλος πάντων, μια και τα χώνεις σε όλους μας, στην τελική άμα δε γουστάρεις κανέναν μας σήκω και φύγε να ησυχάσεις κι εσύ κι εμείς. Δηλαδή εδώ μιλάμε ότι από τα 150 posts σου τα 100 πρέπει να είναι σε τσακωμούς!! :!: :!: :!: :!: :!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
πλεον δεν εχω κατι αλλο να πω. φεύγω απ το thread

 

Λοιπόν υπάρχει σε διάφορα boards και στο msn ένα icon που συνήθως γράφεται :jerk: και είναι ένα ανθρωπάκι που ανεβοκατεβάζει ρυθμικά το δεξί χεράκι. Λέω να το βάλουμε και στο Noiz γιατί χρειάζεται....

 

jerkit5.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλεον δεν εχω κατι αλλο να πω. φεύγω απ το thread

 

Λοιπόν υπάρχει σε διάφορα boards και στο msn ένα icon που συνήθως γράφεται :jerk: και είναι ένα ανθρωπάκι που ανεβοκατεβάζει ρυθμικά το δεξί χεράκι. Λέω να το βάλουμε και στο Noiz γιατί χρειάζεται....

 

jerkit5.gif

 

Α' date=' ευχαριστώ!! Και τώρα μπορώ να κάνω το post που ώρα ήθελα:

 

 

πλεον δεν εχω κατι αλλο να πω. φεύγω απ το thread

jerkit5.gifjerkit5.gifjerkit5.gifjerkit5.gifjerkit5.gifjerkit5.gifjerkit5.gifjerkit5.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάκατακα-τακατακα-τακα-τααααα

Τάκατακα-τακατακα-τακα-τααααα

Τάκατακα-τακατακα-τακα-τααααα

ηηηη καρδιαάαα μου πως χτυπαααααα

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι παθαμε με ενα σφυροδρεπανο....Να φτιαξουμε ενα θεμα καινουριο με τιτλo:Tama,μηπως εννοουν Tama στην παναγια και πισω απο αυτο κρυβονται οι παπαδες....?????:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μουφοthread εγώ δεν έβαλα ποτε' date=' αν εννοείς ετούτο. απλά την πάτησα με ενα μουφοsite. [/quote']

 

Ωραια, δρομο τοτε για να ησυχασουμε. Οταν ολοι εδω μεσα εχουν μια γνωμη και συ επιμενεις...οτι εχεις δικιο,ε, τι να σου πω :roll: :roll: :roll:

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μουφοthread εγώ δεν έβαλα ποτε' date=' αν εννοείς ετούτο. απλά την πάτησα με ενα μουφοsite. [/quote']

 

Ωραια, δρομο τοτε για να ησυχασουμε. Οταν ολοι εδω μεσα εχουν μια γνωμη και συ επιμενεις...οτι εχεις δικιο,ε, τι να σου πω :roll: :roll: :roll:

 

Έλα ρε χαλαρώστε, τί αντιμετώπιση είναι αυτή. Δηλαδή δε μπορεί κάποιος "κολλημένος" ή όπως θέλετε πέστε τον (εγώ διαφωνώ με τους χαρακτηρισμούς εν γένει) να μπαίνει στο φόρουμ και να γράφει κάτι που στα μάτια του φαίνεται λογικό; Όσο κολλημένος είναι εκείνος, άλλο τόσο και αυτοί που πέφτουνε να τονε φάνε. Μια κουβέντα φτάνει, την είπε ο flea ως αρμόδιος, άσχετα αν συμφωνούμε ή διαφωνούμε, τελείωσε.

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου