Προς το περιεχόμενο

Tα στοιχεία του Έλληνα στο thomann?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οχι! Απλα εκανα μια υποθετικη κουβεντα στην περιπτωση οπου αποκτουσε καθαρα ελληνικο παραρτημα το thomann! Μην ανησυχεις! Το thomann ειναι παρα πολυ καλο site!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχεχε.ειπα και εγω!αλλα να σου πω την αληθεια καπως ετσι θα γινει οπως το λες!η μονη περιπτωση να μην γινει ετσι ειναι να ερθει εδω καθαρα σαν Thomann!!!να γινει κατι σαν την αττικη οδο δλδ και το αεροδρομιο.μονο ετσι θα ειμαι τζαμι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από τη πλάκα δε νομίζω να συμφέρει στον Γερμανό να ανοίξει κατάστημα εδώ! Η χώρα μας είναι από τις τελευταίες στην λίστα με τις πιθανές χώρες για νέα επένδυση και την ενίσχυση της επιχειρηματικότητας! Ότι κέρδος θα βγάζει ο "καημένος" θα του τα τρώει το ικα, μικα, σικα και πάει λέγοντας!

 

Μια χάρα είναι εκεί που είναι, καλύτερα να επενδύσει σε δίκτυο διανομής ώστε να έχεις αυτό που παραγγέλνεις next day.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι καλο θα ηταν και αυτο,αλλα φανταζεσαι να ανοιγε κατι τετοιο εδω....??πω πω,θα πηγαινα εκει μεσα και χανομουν!!θα τα ειχες ολα μπροστα σου,χειροπιαστα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από τη πλάκα δε νομίζω να συμφέρει στον Γερμανό να ανοίξει κατάστημα εδώ! Η χώρα μας είναι από τις τελευταίες στην λίστα με τις πιθανές χώρες για νέα επένδυση και την ενίσχυση της επιχειρηματικότητας! Ότι κέρδος θα βγάζει ο "καημένος" θα του τα τρώει το ικα' date=' μικα, σικα και πάει λέγοντας!

 

Μια χάρα είναι εκεί που είναι, καλύτερα να επενδύσει σε δίκτυο διανομής ώστε να έχεις αυτό που παραγγέλνεις next day.[/quote']

δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα πλεον.

τα τελευταια χρονια εχουν επενδυθει απιστευτα δις απο ξενους ομιλους στην χωρα μας. :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, θα αγορασω ΑΜΕΣΑ μια Fender Stratocaster Αμερικάνα (μάλλομ απο το Thomann.) Το προβλημα είναι οτι θέλω κάποιες μετατροπούλες στο κιθαρώνι, δηλαδη μαγνήτες DiMarzio... Δεν είμαι σιγουρος γιατι, αλλά μάλλον το κάνω για να έχω περισσότερα γκάζια (απο άποψη παραμόρφωσης..) Εστειλα mail σε εναν guitar something από το site(και καλα υπεύθυνος πώλησης κιθάρων) και τον ρώτησα, και αυτός με εγραψε κανονικά στον Πέοντα του.. Ακομα περιμένω απαντηση δηλαδή... Μηπως ξέρει κανένας αν το thomann υποστηρίζει τέτοιου είδους modifications στις κιθάρες...? Μήπως τελικά να μην μπλεξω και να την πάρω απο τον kagmakis να τελειώνουμε...?

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν περιμένεις να σου έρθει πρώτα να παίξεις και μετά να δεις αν όντως χρειάζεται να αλλάξεις μαγνήτες; Αφού όπως είπες

Το προβλημα είναι οτι θέλω κάποιες μετατροπούλες στο κιθαρώνι, δηλαδη μαγνήτες DiMarzio... Δεν είμαι σιγουρος γιατι, αλλά μάλλον το κάνω για να έχω περισσότερα γκάζια

 

Πότε έστειλες mail;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υποστηρίζει modifications. Στην ουσία είναι ένα απλό "μαγαζί" που μόνο πουλάει.

 

Οπότε ή αγοράζεις αυτά που θες από thomann και κάνεις τις μετατροπές μόνος σου ή με τη βοήθεια κάποιου τεχνικού, ή απευθύνεσαι κατευθείαν στον έλληνα τεχνικό-μαγαζάτορα και συνεννοείσαι μαζί του για αυτά που θες να κάνεις ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, παρεπιπτόντως, σήμερα πήρα τηλ και ζήτησα να μιλήσω με τον Αγγελόπουλο (μιας και τα αγγλικά μου είναι για τα μπάζα) και μια γλυκιά φωνούλα μου λέει "You can speak in Greek with me too..." :lol:

 

Ήταν η Reichel, η κατά το ήμιση Ελληνίδα υπάλληλος του Thomann, η οποία με εξυπηρέτησε άψογα ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου