Προς το περιεχόμενο

Casio CZ101


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ζημιά έπαθε?

 

Ανεπανόρθωτη;

 

Έχω εναν καλό χειρούργο για synth. Λέγεται Chris 82.

 

Πέρα απο την πλάκα εγώ στη θέση σου θα είχα φρικάρει. Προφανώς ο τύπος που στο έστειλε θα το είχε συσκευάσει για τον Π@#$%Ο.

 

Πες μας πόσο το είχες πάρει.

 

Νίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α να σας πω και κάτι για τον χειρούργο μας παιδιά! :idea:

 

Έχει τεράστια εμπειρία με τα Gem όσον αφορά εγχειρήσεις ανοιχτής καρδίας.

 

Στο casio από όσο ξερω εχει κάνει μόνο πλαστικές επεμβάσεις. Ξέρεις τώρα chris τι εννοώ έτσι? Για παράδειγμα όταν ενα casio θέλει πλέον να μη λέγεται casio και να λέγεται πχ chris82 τότε ο χειρούργος μας είναι μανούλα στις πλαστικές.

 

Έτσι δεν είναι γιατρέ μου ?:D :D :D :!: :!: :!: :?: :?: :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που θα στο πω,αλλά με 200$ τι περίμενες και εσύ; βέβαια ποτέ δεν ξέρεις.

Το πρώτο εγώ το είχα πάρει 350$+μεταφορικά (χωρίς μετασχηματιστές/μνήμες/καλώδια κλπ.)

βγαίνει σύνολο δηλαδή κοντα στο 500 αλλα έχω το κεφάλι μου ήσυχο..πήρα 2 μέχρι τώρα,ένα δικό μου και ένα τον Νίκο,και τα 2 δουλεύουν άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chris εχεις δει ποσο πωλουνται τα cz-101?Ολα γυρω στα 200-250$.Καλα ηταν τα λεφτα που εδωσα.Το θεμα ειναι οτι ημουν ατυχος γιατι επαθε ζημια στο ταχυδρομιο.Τεσπα ολα καλα πηρα τα λεφτα μου πισω πλην τα μεταφορικα.Τωρα αντε να βρω αλλο σε καλη κατασταση!Αλλοστε στο e-bay φιλε μου,χτυπας για να παρεις κατι σε ευκαιρια οχι αντε και οτι κατσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ότι κάτσει,αυτό προσπάθησα να σου εξηγήσω.Εχω βρει κάποιον μεταπωλητή ο οποίος κάνει πώληση μεταχειρισμένων παράλληλα και κάποιων καινούργιων οργάνων,πληρώνω κάτι παραπάνω (αντί 250$ παράδειγμα έχω δώσει 350$ για το CZ101) αλλά αυτά που παρέλαβά αν μη τι άλλο είναι σαν καινούργια όσον αφορά τις λειτουργίες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου