Προς το περιεχόμενο

Guitar Buyer mag


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά πιστεύω ότι φαίνεται αν κάτι βαθμολογείται σωστά ή όχι. Πχ αν 1 μηχάνημα παίρνει από τους 20 χρήστες 8 από τους 13 πχ τόσο αξίζει. Δλδ εντάξει παίζουν και οι άκυροι (είτε το εξυμνούν είτε το θάβουν το προϊόν) αλλά αν κάτι έχει βαθμολογηθεί από καμπόσους φαίνεται το προς τα που κυμαίνεται ποιοτικά!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

'Ελα όμως που δεν του βάζουν 8... του βάζουν 10 γιατί απλά τους αρέσει. 10 πρέπει να μπαίνει μια φορά σε δυο χρόνια, όχι κάθε δυο λεπτά.

 

Αυτό συμβαίνει ακόμη περισσότερο σε περιπτώσεις δυσεύρετου, ακριβού ή vintage εξοπλισμού γιατί μπαίνει και το στοιχείο "κοιτάξτε-τι-έχω-εγώ-και-εσείς-όχι-και-δεν-θα-το-αποκτήσετε-ποτέ-και-είναι-τέλειο-με-δεκάρι-σκάστε-απ΄τη-ζήλια-σας"

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εντάξει, ψωνάκια υπάρχουν παντού. Από κριτικές που βλέπω και στο noiz, υπάρχουν κι εδώ ένα σωρό πιτσιφρίκια που ποστάρουν και το παίζουν μέντορες, ενώ κι ο δογματισμός που υπάρχει σε ορισμένα θέματα από τους πιο έμπειρους, που καμιά φορά βέβαια γίνεται και για πλάκα, μπορεί να οδηγήσει σε εντελώς λάθος συμπεράσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Οι βλακειες εχω διαβασει στο Harmony central ειναι δυσκολο να περιγραφουν!

...

Οτιδηποτε του αρεσει περνει 10 και:sounds good through my .. combo' date='has got rich sustain and is really versatile with both strat and les paul sounds,neck pup can give sweet jazz tones :lol: :lol: :lol:

Τωρα αν καποιος εχει την υπομονη και διακριτικη ικανοτητα να ξεχωρισει το ενα εγκυpο review anamesa se 30 ισως κερδισει κατι...[/quote']

 

Έτσι...

Επίσης όλες οι κιθάρες...... chime with bell - like tones και επιπλέον έχουν sweet mids that cut through the mix. :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...like a hot knife through butter! Πω, πω, όλα τα αμερικάνικα σχόλια τύπου "larger than life" και οι ανάλογες παρομοιώσεις μου τη δίνουν αφάνταστα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου