Προς το περιεχόμενο

Τι Πένες χρησιμοποιείτε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 241
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

εγω παιζω με dunlop, αλλα τωρα τελευταια με εχουν βολεψει και καποιες φεντερ. μιλαω για πενες 0.80mm και βεβαια οποια αλλη με βολευει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

D'andrea ultra plec 1.5 mm για μουντο με ογκο ηχο.Τπτ απο πριμα τρελο πραμα.Εχω την πρασινη.Υπαρχει κ με 2.0 σε διαφανες υλικο κ ακομη ενα σε καφε.Δεν τις εχω παιξει αυτες αλλα οι αλλες ειναι φωτια οπου δεν χρειαζεσαι πριμα.

 

http://img3.musiciansfriend.com/dbase/pics/products/7/4/0/325740.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα Dunlop τα χελωνια...Κυριως κιτρινα,καποτε πρασινα αλλα κ πορτοκαλι....Γενικα παντως με πενες δν εχω προβλημα 8).Εξαιρουνται οι πολυ γλιστερες.Μην ξεχασω τ δαχτυλα...Μα καλα αυτες οι jazz τοσο καλες ειναι ???(μονο εγω δν εχω δοκιμασει ακομα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει πραγματικα ιδανικη πενα ?

Τον τελευταιο καιρο ολο προσπαθω να απαντησω σε αυτο το ερωτημα

 

Στα ρυθμικα με βολευουν οι μεγαλες πενες ενω στα <και καλα> σολο κατι ψειρες dunlop stubby .

 

Δεν υπαρχει μια πενα που να καθεται καλα στο χερι , να μην κουνιεται με τον ιδρωτα και να μην ειναι ατσουμπαλη ρε μαμωτο ?  ;D

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

funkover να συμπεθεριάσουμε ρε σύ.Είδα την εικόνα που έχεις με το γατάκι με τη κιθάρα και πέθανα στα γέλια.Το δικό μου είναι πιό καλή ράτσα. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου