Προς το περιεχόμενο

Αγορα Tonelab


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Jasemeister συμφωνώ και επαυξάνω αφού η καθυστέρηση είναι συνήθως παραπάνω απο τετραπλάσια' date=' άν και σε άλλες περιπτώσεις είναι απλά διπλάσια (αυτό που λές, να σπάσει και να ενώσει το data chunk, δέν είναι πάντα απαραίτητο). Δέν αποκλείω δηλαδή ένας οκτάμπιτος πυρήνας να προλαβαίνει audio (χωρίς σοβαρή επεξεργασία).

 

Όμως αυτό που λές για τη Soundblaster 16(http://en.wikipedia.org/wiki/Sound_Blaster_16)

μου φαίνεται εντελώς απίθανο για μιά σειρά άπο λόγους (βέβαια όσο ζεί μαθαίνει κανείς). Έχεις κανένα λίνκ ή άλλες πληροφορίες, γιατί δέν μπόρεσα να βρώ κάτι;[/quote']

 

Θα σε γελάσω για την Soundblaster δεν ξέρω για κανένα λινκ, το θέμα μου το είχε θίξει ένας ιδιοκτήτης μαγαζιού στη Στουρνάρα μόλις είχε βγει. Πάντως γενικά για τις διάφορες εκδόσεις της κάρτας δεν ξέρω λεπτομέρειες δεν ασχολήθηκα και πολύ ποτέ.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδες ηρθε!!!! :D :D

 

γενικα δν εκφερω γνωμη γιατι δν την εχω ψαξει ακομα...ασε που πρεπει να πεσει πολυ μελετη στο manual γιατι μεταπηδω απο πεταλακια σε πεταλιερα πρωτη φορα....

 

παντως τελικα θελει καμια εβδομαδα απο το playback για να ερθουν τα πραγματα...το εχει αναφερει ξανα καποιος αλλος αλλα επειδη ακουγονταν και κατι για 2-3 μερες ρωτησα και μου ειπαν οτι ο κανονας ειναι 1 εβδομαδα.(πληροφοριακα αυτο μηπως αναρωτιεται κανενας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου