Προς το περιεχόμενο

Bouble Bouble songs


zephyrous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας,είμαστε οι Bouble Bouble μία,κατά βάση,μπάντα διασκευών και εδώ

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/zephyrous/clouds.mp3

θα βρήτε μία από τις πρώτες δικές μας συνθέσεις σε demo μορφή,γι' αυτο και οι στίχοι απλά υπάρχουν για να υπάρχει μια αίσθηση της μελωδικής γραμμής.

Το κομμάτι ονομάζετε clouds και είναι μια συνθεση του κιθαρίστα Δημητρη Πατρίκιου.

Η γνώμη σας θα βοηθήσει πολύ

:wink:

 

Cheers!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο το κομμάτι!!!

απλά θα σας πρότεινα να μην γράφετε τις ακουστικές με βίσμα... γιατί καλοκαίρι είναι, ακούμε τζιτζίκια παντού... ας μην τ ακούμε και στα recordings...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

what i like: couple, bass line ,guitar solos. . ...............................................what i don't like: refrain ,drums programming.........γενικα θα πω οτι μου αρεσε (μιας και ειστε cover band, αν υπαρχει recording απο διασκευη καλα θα ηταν να το ακουγαμε..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=115009159 μπορείτε να ακούσετε άλλο ένα κομμάτι το ''wolf'' καθώς και να δείτε την μπάντα με την κανονική της σύνθεση μιάς κι εγώ είμαι πρώην μέλος που εκτελεί πλέον καθήκοντα ηχολήπτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μ' άρεσε γενικώς. (άκουσα και το wolf)

Δεν τα άκουσα από καλά ηχεία και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη για την ηχογράφηση, αλλά η εντύπωση μου είναι ότι (πράγματι) τα drums θα μπορούσαν να είχαν λίγο περισσότερα @@. Η φωνή μου άρεσε αν και "έχανα" τους στίχους εδώ και 'κει. Α ναι, και σε κάποιες στιγμές "μπαίνει" λίγο σαν κουρασμένη.

Πάντως τα άκουσα πολύ ευχάριστα - μπράβο..:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου