Προς το περιεχόμενο

Κτίρια τη νύχτα


Lost_Highway

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι ατμοσφαιρες γενικοτερα μου φερνουν στο μυαλο film noir ή κατι

πολυ grotesque...Σε ολα τα κομματια σου.Ενα ακομα μπραβο απο

μενα,ενθουσιαστηκα!+100 :D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εξαιρετική δουλειά φίλε μου!Ειδικά το κτίριο πολύ εμπνευσμένο!Όχι ότι τα άλλα δεν είναι αλλά το κτίριο με εντυπωσίασε!

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μου άρεσαν πολύ....

Περισσότερο μου άρεσαν οι Γραμμές και όπως συνεχίζεται με τις Ταράτσες. :wink: :wink: (Ο ίδιος θόρυβος δεν ακούγεται από πίσω και στα δύο?)

 

Όταν όμως ο θόρυβος γίνεται πολύ δυνατός σε σχέση με το σύνθι (στις ταράτσες), δεν την παλεύω και το χαμηλώνω. Για την ακρίβεια, το ξαναπάω απ' την αρχή. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα σχόλιά μου στα είπα και "κατ' ιδίαν".

 

Πραγματικά φρέσκες ιδέες, δύσκολες μεν, αλλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ εμπνευσμένες...!!!

 

Ανέβασες τον πήχη πολύ ψηλά. Δε νομίζω πλέον κάποιος να ποστάρει εύκολα ξανά κομμάτι του εδώ...

:roll: :D

 

Στις "Πόρτες" ό' date='τι ακούς (εκτός από το τσέλο) είναι η κιθάρα μου.[/quote']

 

H BC Rich???

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσαν πολύ....

Περισσότερο μου άρεσαν οι Γραμμές και όπως συνεχίζεται με τις Ταράτσες. :wink: :wink: (Ο ίδιος θόρυβος δεν ακούγεται από πίσω και στα δύο?)

 

Όχι.

 

Όταν όμως ο θόρυβος γίνεται πολύ δυνατός σε σχέση με το σύνθι (στις ταράτσες)' date=' δεν την παλεύω και το χαμηλώνω. Για την ακρίβεια, το ξαναπάω απ' την αρχή. :wink:[/quote']

 

:lol: :lol: :lol:

Θα φτιάξω μια βερσιόν Harilatron friendly και θα στη στείλω. (Δεν κάνω πλάκα -δώσε μου email)

 

Ανέβασες τον πήχη πολύ ψηλά. Δε νομίζω πλέον κάποιος να ποστάρει εύκολα ξανά κομμάτι του εδώ...

 

Σαχλαμάρες. Δε μετράμε πόσο την έχει ο καθένας. Μουσικές να ακούμε και να φχαριστιόμαστε' date=' τίποτα άλλο.

 

Στις "Πόρτες" ό' date='τι ακούς (εκτός από το τσέλο) είναι η κιθάρα μου.[/quote']

 

H BC Rich???

 

Ξέρω ποιος ευθύνεται για το χλευασμό, αλλά δεν έχει εμφανιστεί καθόλου σήμερα για να τον περιλάβω. :twisted:

 

...

H BC Rich???

 

Φυσικά' date=' δεν ακούς το rosewood? 8)[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
...
Όταν όμως ο θόρυβος γίνεται πολύ δυνατός σε σχέση με το σύνθι (στις ταράτσες)' date=' δεν την παλεύω και το χαμηλώνω. Για την ακρίβεια, το ξαναπάω απ' την αρχή. :wink:[/quote']

 

:lol: :lol: :lol:

Θα φτιάξω μια βερσιόν Harilatron friendly και θα στη στείλω. (Δεν κάνω πλάκα -δώσε μου email)

Σου στέλνω pm :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκρμφ! Εχω πρόβλημα με την ακρόαση απο τον player - πιθανον να φταίει και η σύνδεσή μου.. Απ' ότι πρόλαβα να ακούσω, συνεχίζεις να φτιάχνεις όμορφες μουσικές (έχω ακούσει και τα άλλα κ μου άρεσαν).

Βάλτα στο soundclick :!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου