Προς το περιεχόμενο

Ποια καρτα ηχου???Save me please


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοίτα πραγματικά όποια και να πάρεις από τις 2 είναι λαχείο. Ίσως η μακι να είναι ελάχιστα μπροστά λόγω ονυξ προενισχυτών, αλλά αυτό είναι καθαρά προσωπική μου άποψη.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι ειναι πιο φτηνη η mackie παιζει ρολο??Απλα η mackie απο οτι ειδα εχει καλυτερες και ευχρηστες θυρες σε σχεση με maudio.Και μια αλλη ερωτηση.Θα παρω και line6 pod.Aυτο μπορω να το συνδεω με την εξωτερικη???Θα υπαρχει κανα προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

line6 pod ποιο; Το 2, το xt, το pro;

 

Βασικά η διαφορά στην τιμή δεν είναι και θηρία!

Μια διαφορά είναι ότι η maudio έχει 8 εξόδους, ενώ η mackie 2, η οποία όταν την βάζεις στην βάση αποκτά 4 εξόδους. Δεν θυμάμαι αν η mackie έχει spdif είσοδο-έξοδο, που έχει η maudio, αλλά έχει υποδοχή για talkback microphone, που δεν έχει η maudio, αν και δεν ξέρω αν σου είναι χρήσιμο αυτό.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To pod xt.Eιδα και οτι η μακι δν εχει εισοδους για midi.Αρα δν μπορω να συνδεω το αρμονιο??Και αν ξερετε περρισοτερα για την μακι μπορειται να μου τα πειτε?Η καλυτερα να μου πειτε η "m audio εχει αυτα.....", και "η μακι εχει αυτα" για να καταλαβω και να συγκρινω,δλδ μια περιγραφη καλη και για τις 2.Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε αυτά μπορείς να τα δεις από τα site των εταιριών που τα λένε κατατοπιστικότατα τις λεπτομέρειες κάθε προϊόντος.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα αν μου κανατε αυτην την ευκολια γιατι δν βγαζω ακρη....να μου πειτε specification και details για τα δυο αυτα προιοντα θα με βοιθουσατε παρα πολυ...για να κανω την συγκριση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλά δεν ζητάς; Ψάξε και λίγο. Πιο δομημένα και εμπεριστατωμένα από το site των εταιριών, δεν νομίζω να βρεις. Κοίτα και για καμιά κριτική δεξιά κι αριστερά :wink: :)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα παιδες.Καταληξα στην maudio firewire.Την αλλη δν την εμπιστευομαι γτ εχει της παναγιας τα ματια πανω και ειναι πολυπλοκη.Κατεληξα σε κατι παγιωμενο,τεσταρισμενο και γνωστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου