Προς το περιεχόμενο

Guitar hero


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanx guys! Εχει διαφορα η συγκεκριμενη με την RG2550EX ? Εκτος απο το χρωμα φυσικα...

 

εχω ακουσει..οτι τα ibanez necks ειναι τα πιο ανετα που υπαρχουν....απο την αλλη βεβαια σκεφτομαι..ποσο μεγαλη διαφορα θα δω σε σχεση με την ESP

 

 

Τι λετε?

 

¶νετα μπράτσα είναι αυτά που στηρίζουν καλά το χέρι. Τα μπράτσα της Ibanez (αν εννοείς τα wizard) είναι σαν κλαδάκια, πως θα μπορούσαν να είναι άνετα;; :wink: :D

 

Αν εννοείς 'γρήγορα'... και πάλι κάνεις λάθος! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 412
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μα καλα...Queen δεν ακουει κανενας????? :roll:

Ας πω και εγω τους αγαπημενους μου κιθαριστες (οχι απαραιτητα με σειρα προτιμησης)

Brian May - David Gilmour - Yngwie :twisted: (ειμαι neoclassicας,τι να κανω? :) ) - Blackmore - John Sykes - Mark Knopfler - Edge και σταματαω εδω.

Σιγουρα αν ειχα την τυχη να ακουω για τα 31 χρονια της ζωης μου εως τωρα ολη μερα-καθε μερα μουσικη,η λιστα αυτη θα ηταν ατελειωτη καθως θα ειχα τη χαρα να ανακαλυψω 100αδες καταπληκτικους μουσικους.Για μενα guitar hero ειναι αυτος που εξαιτιας του θελησα να πιασω πρωτη φορα κιθαρα και με το παιξιμο του τσιμπαει τις δικες μου εγκεφαλικες και ψυχικες χορδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλα...Queen δεν ακουει κανενας????? :roll:

Ας πω και εγω τους αγαπημενους μου κιθαριστες (οχι απαραιτητα με σειρα προτιμησης)

Brian May - David Gilmour - Yngwie :twisted: (ειμαι neoclassicας' date='τι να κανω? :) ) - Blackmore - John Sykes - Mark Knopfler - Edge και σταματαω εδω.

Σιγουρα αν ειχα την τυχη να ακουω για τα 31 χρονια της ζωης μου εως τωρα ολη μερα-καθε μερα μουσικη,η λιστα αυτη θα ηταν ατελειωτη καθως θα ειχα τη χαρα να ανακαλυψω 100αδες καταπληκτικους μουσικους.Για μενα guitar hero ειναι αυτος που εξαιτιας του θελησα να πιασω πρωτη φορα κιθαρα και με το παιξιμο του τσιμπαει τις δικες μου εγκεφαλικες και ψυχικες χορδες[/quote']

 

Τότε εγω πρέπει να θεωρήσω guitar hero τον Michael J. Fox :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τον Ralph Machio (Crossroads) :P

 

Αν το θεμα ειναι καθαρα τεχνικο τοτε να φτιαξω μια αλλη λιστα (δεν θα εχει μεγαλες αποκλισεις απο την πρωτη μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρολογώ ήθελα να παίξω κιθάρα επειδή είδα τον J.Fox να παίζει johnny be good

 

το "καπνισε" το οργανο :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου