Προς το περιεχόμενο

Picture Show!


gpiad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε, ωραίο θρεντ!!! Τώρα το πήρα χαμπάρι. Λοιπόν εγώ βάζω κάτι παλιές πριν πάω φαντάρος και με κουρέψουν. Πριν από ενάμισι χρόνο που ηχογραφούσαμε demo. Στην πρώτη προσπαθώ να γράψω με ένα 6χορδο Antonis και στη δευτερη χαίρομαι με ένα θεσπέσιο Smith (που είναι και το καλυτερότερο μπάσο που εχω πιάσει ever). Και τα δύο δανεικά εννοείται... :lol: :lol:

 

 

Recordings15-18.4.06098_resize-full.jpg

100_1113_resize-full.jpg

 

Η σοβαρότητα που με διέπει σαν προσωπικότητα πιστεύω ότι είναι εμφανέστατη στη δευτερη φωτογραφία. Βγάζω feeling παντως. :lol: :lol: :lol:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο live στο Αν κλαμπ' date=' παιζωντας τα blues με τη Gretsch Bo Diddley μου 8)[/quote']

ΕΓΡΑΨΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ Vrass στην 1η φοτο είσαι ίδιος ο κολλητός μου ο τραγουδιάρης, που και αυτός δηλώνει μπασίστας (των οπισθίων) και μπαίνει τον νοέμβρη και στρατό (και εννοείτε ότι του άρπαξα το μπάσο να του το φυλάω :wink: )

 

Αν μου πεις ότι σε λένε και Κώστα αντί για Βρασίδα ( 8O ) θα ουρλιάξω μες στην νύχτα!

 

Η κιθάρα στον τοίχο στην 2η φωτο, σκέβρωσε σαν αυτήν στην ταβέρνα;

 

Θα ανέβαζα κι εγώ 1, αλλά δεν ξέρω αν τη βρω, καθώς σαν τρου μπλακ μεταλ μπάντα, 2-3 βγάλαμε και αυτές με βαμμένες μάπες και εννοείτε ότι κανείς δεν τις βρίσκει πουθενά! :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......Αν μου πεις ότι σε λένε και Κώστα αντί για Βρασίδα ( 8O ) θα ουρλιάξω μες στην νύχτα!

 

Η κιθάρα στον τοίχο στην 2η φωτο' date=' σκέβρωσε σαν αυτήν στην ταβέρνα;[/size'].........

 

 

Τώρα όμως που είναι μέρα μπορείς να ουρλιάξεις ελεύθερα χωρίς να ξυπνήσεις κανέναν... Κωστα με λενε.... Και "παιζω" και εγώ μπάσο των οπισθίων. Οχι ότι στην κιθάρα είμαι και πολύ καλύτερος... Αλλά είπαμε, έχω feeling. :lol: :lol: :lol:

 

Α! και την ακουστική από πίσω την τράβηξα έξω από την ταβέρνα ως άλλος μιτς μπιουκαναν και δεν σκεύρωσε.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Στην πρώτη προσπαθώ να γράψω με ένα 6χορδο Antonis

 

βρε παλουκάρι που το βρήκες το antonis;

 

 

Ανήκε στον ιδιοκτήτη του studio. (όπως και το θεϊκο Smith) :wink:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα όμως που είναι μέρα μπορείς να ουρλιάξεις ελεύθερα χωρίς να ξυπνήσεις κανέναν... Κωστα με λενε.... Και "παιζω" και εγώ μπάσο των οπισθίων. Οχι ότι στην κιθάρα είμαι και πολύ καλύτερος... Αλλά είπαμε' date=' έχω feeling. :lol: :lol: :lol: [/quote']

 

Αουουουουουουου

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου