Προς το περιεχόμενο

Picture Show!


gpiad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε Jasemeister δεν σου έβγαλε τα μάτια ο άλλος με την στρατοκαστερ; Πες του να κόψει λίγο τις χορδές στα κλειδιά! :lol:

 

λολολ! Ο έτερος κιθαρίστας είναι σαν τον Κλάπτον στα νιάτα του τρώει τουλάχιστον 3 χορδές σε κάθε λαιβ και τα αφήνει έτσι να έχει περιθώριο να την ξαναφτιάξει χωρίς να βάλει άλλη.

 

Καλά αυτό το λαιβ ήταν επικό, δεν χωράγαμε απ'τον πολύ κόσμο και ήμασταν σαν σαρδέλες!

 

Να φανταστείς σε μια φάση πάω να αλλάξω ήχο στην πεταλιέρα μου που την είχα αφήσει στο πλάι και είχαν βάλει κάτι μαλάκες τσάντες και παλτά από πάνω και δεν το έβρισκα! :lol: :lol: :lol:

 

Ροκ καταστάσεις 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Boogieman σε παω τρελά βρε αδερφέ είσαι πρώτη μούρη στο Καβούρι και έχεις και γαμώ τα γούστα στα έπιπλα!

 

Πες μου ότι έχεις και την Billy Gibbons να με τρελάνεις τελείως :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'μαι κι εγώ από live στο ΑΝ Club πριν 10 μήνες περίπου (αριστερά και ΦΥΣΙΚΑ με την SG)...και όχι μόνο εγώ, στο βάθος δεξιά πίσω από τα 2 Nord βρίσκεται ο alexd του noiz... :D

 

 

fadeout.jpg

 

Και στις 27.01.07 στην FNAC στην παρουσίαση του album μας...όπου φαίνεται και SG ολόκληρη... :wink:

 

fnac.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jonn εσύ δεν είχες κάποτε μία ibanez και είχατε ηχογραφήσει ένα κομμάτι για την συλλογή της ΑΚΜΗΣ?

 

Αμέ και Ibanez είχα...την οποία χωρίς ιδιαίτερη λύπη αποχωρίστηκα πρέπει να πω!!! :roll:

Και είχαμε ηχογραφήσει όντως το "I Don't Care" το 2004 αν θυμάμαι σωστά τη χρονιά, αλλά από όσο ξέρω δεν έφθασε ποτέ ως την τελική συλλογή. Έφθασε αργότερα στο album μας το κομμάτι, ηχογραφημένο ξανά...και σε συλλογή του Παπασπυρόπουλου remixed από τον ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστείς σε μια φάση πάω να αλλάξω ήχο στην πεταλιέρα μου που την είχα αφήσει στο πλάι και είχαν βάλει κάτι μαλάκες τσάντες και παλτά από πάνω και δεν το έβρισκα! :lol: :lol: :lol:

 

Ροκ καταστάσεις 8)

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επι το εργον στην μεχρι περυσι "εργασια" μου στο colorado (Rhodes) με την πολυαγαπημενη μου "μπριζολα" (λογω χρωματικης συνθεσης) Gibson Les Paul Custom '78 (με EMG βεβαια) web_guitar.jpg

 

και μια προσφατη με την "φτιαγμενη" Fender Stratocaster '84 american standard (κουκλα ε?) στην τωρινη μου εργασια στην "Ρωγμη του χρονου" (επισης στη Ροδο) IMG_0627.jpg

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου